Poilsis prie jūros - 4 planai Jūsų 3 dienų poilsiui Palangoje

Nesugalvojate ką veikti Palangoje? 

Planuojant poilsį Palangoje bene dažniausiai iškylantis klausimas – ką veikti Palangoje? Poilsis prie jūros turint iš anksto paruoštą, įtraukiantį ir įdomų poilsio planą tam, kad turiningai išnaudotumėte kiekvieną poilsio akimirką Palangoje. Juk poilsis prie jūros – galimybė pabėgti nuo kasdienės rutinos, pasimėgauti akimirkomis su artimaisiais bei turiningai praleisti laisvalaikį. Tai ir kviečiame padaryti! Dalinamės su Jumis savaitgalio poilsio planais, pritaikytais tiek poilsiui su vaikais, tiek patiems aktyviausiems, norintiems patirti ir pamatyti kuo daugiau. Lieka tik išsirinkti tinkamiausią poilsio planą ir leistis į poilsį Palangoje.

Trumpai:

Poilsio Palangoje planas „POILSIAUTOJAMS“

Esate iš tų, kurie poilsio žavesį matote ne skubėjime, o lėtame atostogų tempe pastebint malonias tokių akimirkų detales? Šis poilsio planas kaip tik Jums! Tikime, kad įgyvendinę šį planą, pajūrį paliksite atradę naujas vietas, išgirdę naujas istorijas, prisiminę ir pasimėgavę pamirštomis, bet maloniomis pramogomis. Tačiau tai neišvargins – tyrinėsite be skubėjimo. 

1-os dienos planas
 1. Atvykimas. Atvykite į Palangą ir įsikurkite pasirinktuose apartamentuose. Sklandi kelionės pradžia – svarbu, todėl iš anksto pasirūpinkite tokiais klausimais, kaip „kur paliksite automobilį”, „kaip nuvykti iki pasirinktos viešnagės vietos” ar „nuo kada galite įsiregistruoti pasirinktoje apgyvendinimo vietoje”.
Automobilių parkavimas Palangoje
 1. Pietūs mieste. Atvykus ir įsikūrus, pasivaikščiokite po Palangą – mieste nuolat atnaujinamos poilsio zonos, atidaroma vis naujų pramogų vietų, o savaitgaliais itin dažnai vyksta renginiai. Apsižvalgius, pasimėgaukite gardžiu maistu pasirinktoje kavinėje. Maitinimo vietų pasirinkimas Palangoje tikrai platus, tad jei gausioje pasirinkimų įvairovėje sunku išsirinkti – pasinaudokite mūsų rekomendacijomis.
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Pasivaikščiojimas po Birutės parką. Pavalgius leiskitės į pasivaikščiojimą vingiuotais Palangos Botanikos parko takeliais – šis parkas kaskart žavi sezono spalvų gausa, ramybe, gamtos grožiu. Užlipkite į Birutės kalną ir dar kartelį pasigrožėkite Palangą skalaujančios Baltijos jūros bangavimu – gamta visada suteikia ramybės jausmą.
 1. Saulėlydis pajūryje. Saulėtą dieną pajūryje visada užbaigs gražiausias saulėlydis. Jo stebėti galite keliauti ant Palangos tilto, jei norisi atokesnės ir ramesnės vietos – galite mėgautis pajūriu visai šalia apartamentų, kur bus mažiau žmonių.
poilsis prie jūros Savaitgalis Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje
 1. Vakariene. Grįžkite į apartamentus ir pasimėgaukite gardžia, mėgstama vakariene – čia pat vietoje galite pasigaminti pamėgtus patiekalus, į gaminimą įtraukti artimuosius ir jaukiai praleisti vakarą su pokalbiais bei gardžiu maistu.
2-os dienos planas
 1. Pradėkite dieną gardžiais pusryčiais. Neatsiejama geros dienos pradžia – kvapni kava ar arbata bei gardūs pusryčiai. Prasieikite dar ramiomis, rytinėmis Palangos gatvėmis, prisėskite vienoje iš jaukių miesto kavinukių ir išsirinkite mėgstamą pusryčių patiekalą. Mūsų rekomendacijos kokybiškiems, plataus meniu pasirinkimo pusryčiams jaukioje aplinkoje: šeimos restoranėlis „A-petit“, restoranas “Gras”, baras “Oldman”.
 1. Pasivažinėjimas dviračiais. Tai ypač gerai Palangoje pritaikyta pramoga, kadangi lengvai rasite, kur išsinuomoti dviračius, pritaikyti takai vedantys pajūriu, įrengtos poilsio vietos ir gausybė skirtingų maršrutų. Lieka tik išsirinkti – norisi pasižvalgyti po Palangos centrą ar pasimėgauti gamtos peizažais, nusprendus dviračiais pasiekti Olando kepurę. Jei pritrūkote idėjų, kur galite nuvykti dviračiais – čia rasite detalius maršrutus kelionėms dviračiais.
https://www.visit-palanga.lt/veiklos/dviraciu-rojus/
 1. Po aktyvių pramogų – metas pietums. Norisi lietuviškų patiekalų, o galbūt priešingai – kiek lengvesnių, rytietiškos virtuvės skonių? Palangoje tikrai rasite jaukių – miesto centre ar kiek nuošaliau, gamtos apsuptyje – įsikūrusių vietų, kuriose pasimėgausite gardžiais pietumis. Jei pritrūkote idėjų, kur pavalgyti Palangoje, kviečiame pasižvalgyti tarp mūsų rekomendacijų – gal buvote pamiršę, negirdėję ar dar neišbandę šių maitinimo vietų?
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Aplankykite vieną iš Palangos muziejų. Po pietų apsilankykite pasirinktame Palangos muziejuje. Galite aplankyti Palangos gintaro muziejų, kuriame galite pasinaudoti nemokamai lankytojams suteikiamais planšetiniais kompiuteriais, kuriuose įdiegtas audiogidas supažindins su grafų Tiškevičių gyvenimu. Arba užsukite į šunų muziejų, kur pamatysite net iš Aliaskos ar Kubos atkeliavusius keturkojus! Čia laukia beveik 2000 keturkojų eksponatų, pagamintų iš koralų, gintarų ir netgi įvairių konditerinių medžiagų. Palangos kurorto muziejuje pamatysite veidrodžių kambarį, atrasite įvairius  audiovizualinius ir interaktyvius sprendimus, kurie leis pasimatuoti XX a. pr. maudymosi kostiumus, patiems reguliuojant vėjo kryptį ir stiprumą pasiklausyti vėjo vargonų garsų, išbandyti pasieniečio, žvejo ir poilsiautojo uniformas.
 2. Atpalaiduojantis poilsis. Po intensyvios ir aktyvios dienos skirkite laiko atsipalaidavimui tam puikiai tiks kelių valandų poilsis saunoje su sūkurine vonia. Išskirtinį poilsio SPA malonumą pajausite turėdami privatumą – galite rinktis vietą, kurioje sauna ir sūkurinė vonia rezervuojama tik Jums ir galite mėgautis privačiu, pašalinių netrukdomu laiku. Tiek saunos šiluma, tiek šilta sūkurinė vonia puikiai atpalaiduos įsitempusius kūno raumenis, nuims stresą ir įtampą bei užtikrins gerą atostogų nuotaiką.

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.
 1. Pasistiprinkite gardžia vakariene. Aktyvią dieną ir malonias SPA procedūras papildykite gardžiu maistu – išsirinkite vieną iš Jums patrauklių Palangos kavinių ir neskubėdami pasimėgaukite vakariene su artimaisiais.
 2. Dieną užbaikite pasivaikščiojimu. Galite pasivaikščioti pajūriu ir po dienos įspūdžių nurimti girdint bangų ošimą. Arba galite pasukti link miesto centro, kur vakare atsiskleidžia savitas žavesys: apšviestos gatvės, lengvas šurmulys ir kiek aktyvesnis pajūrio gyvenimas.
3-os dienos planas
 1. Dieną pradėkite pasivaikščiojimu pajūriu. Gaivus jodo prisotintas pajūrio oras, rami gamta ir fiziškai aktyviai pradėta diena suteiks Jums žvalumo, energijos bei neabejojame suteiks gerą nuotaiką visai dienai. Tik neskubėkite: vaikščiokite palengva, galite giliai pakvėpuoti, prisėdę pasižiūrėti į horizontą.
poilsis prie jūros Savaitgalis Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje
 1. Prabudus – metas pusryčiams. Iš anksto užsisakykite pusryčius ir po pasivaikščiojimo paplūdimiu, grįžus į apartamentus Jūsų lauks šviežūs pusryčiais iš šeimos restoranėlio „A-petit“. Šviežiai spaustos sultys, šilti ir kvepiantys kruasanai, maistinga avižinė košė su šviežiais vaisiais ar kiti, Jūsų pamėgti skoniai tam, kad poilsio diena pasimėgautumėte neskubėdami.
Pusryčių meniu
 1. Pasivaikščiojimas po Palangą. Leiskitės lėtam, maloniam pasivaikščiojimui po Palangą: pereikite J. Basanavičiaus gatvę, praeikite Palangos tiltu, visada jaukūs ir malonūs pasivaikščiojimai Meilės alėja. Išskirtiniais vaizdais pasigėrėsite užlipę į Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios apžvalgos aikštelę – apsilankymas nemokamas, o iš 21,4 metrų aukščio atsiverianti Palangos panorama paliks nepamirštamą įspūdį. Daugiau informacijos apie Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios apžvalgos aikštelę: https://palangavisit.lt/apzvalgos-aikstele/. Jei norisi pasivaikščiojimo ramesnėje aplinkoje, apsuptiems gamtos, nešurmuliuojant kitiems poilsiautojams – galite išbandyti ir pasivaikščiojimą Litorinos pažintiniu taku – tik tam teks pavažiuoti už Palangos miesto ribų. Šiame pažintiniame take pasigrožėsite Baltijos krantais net iš 15 metrų aukščio, nuo Olando kepurės prasidedantis ir beveik tris kilometrus besitęsiantis pažintinis takas prieš Jūsų akis atvers aukštų skardžių, netipiškos ir Lietuvos gamtai nebūdingos augmenijos ir istorinių vietovių reginius. Šis pažintinis takas turtingas regyklomis ir visos jos – su vaizdu į jūrą. Tikslią maršruto informaciją rasite čia: https://nesedeknamuose.lt/pazintiniai-takai/litorinos-pazintinis-takas/
 2. Pasivaikščioję po miestą, sustokite vienoje iš Palangos kavinių ar restoranų ir pasimėgaukite gardžiais pietumis. Maitinimo vietų pasirinkimas Palangoje tikrai platus, tad jei plačioje pasirinkimų įvairovėje sunku išsirinkti – pasinaudokite mūsų rekomendacijomis. Atrinkome ir dalinamės su Jumis 6 vietomis, kur pavalgyti Palangoje.
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Poilsį Palangoje užbaikite vėlyvu išvykimu iš Palangos. Šį laiką išnaudokite sau: pasimėgaukite popietės ramybe prie jūros, prisėskite jaukioje aplinkoje neskubant išgerti kavos ar suvalgyti desertą. Turėjote aktyvų, naujų įspūdžių bei patyrimų kupiną poilsį Palangoje – metas pasiruošti grįžimui namo.
1-a diena
2-a diena
3-ia diena

Poilsio Palangoje planas „AKTYVISTAMS“

Nesate iš tų poilsiautojų, kurie laisvomis dienomis renkasi filmų žiūrėjimą ir buvimą namie? Tuomet sveiki, aktyvistai – turime poilsio Palangoje planą Jums. Šis poilsio planas skirtas tiems, kurie kiekvieną akimirką nori pripildyti aktyvia veikla. Tik tegul tai būna malonus poilsis, o ne būtinų atlikti darbų sąrašas – tad nebijokite jo keisti atsižvelgdami į savo poreikius.

1-os dienos planas
 1. Atvykimas. Atvykite į Palangą, įsikurkite pasirinktuose apartamentuose, išsikraukite daiktus ir… atsipalaiduokite, nebeskubėkite.
Automobilių parkavimas Palangoje
 1. Pietūs mieste. Įsikūrus, metas išsirinkti vietą, kur pasimėgausite gardžiais pietumis. Daugelis Palangos svečių jau turi atradę čia mėgstamas kavines ar restoranus, tačiau jei norėtųsi atrasti ką nors naujo – pasinaudokite mūsų rekomendacijomis.
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Metas aktyvioms pramogoms – leiskitės į smagų pasivažinėjimą dviračiais. Palangoje bei aplink ją driekiasi apie 40 kilometrų dviratininkams pritaikytų takų. Čia gausu maršrutų, atitinkančių skirtingus poreikius: nuo maršrutų, kuriuose lydės gamtos ramybė iki pažinties su Palangos kultūriniai simboliais, nuo keleto kilometrų ilgio atstumų iki kelių dešimčių kilometrų kelionių dviračiais – lieka tik išsirinkti Jums tinkamiausią maršrutą. Detalius maršrutus kelionėms dviračiais rasite čia: https://www.visit-palanga.lt/veiklos/dviraciu-rojus/.
 1. Saulėlydis pajūryje. Po aktyvios veiklos norisi pasiūlyti jaukų ir ramų vakarą, o tam puikiai tiks saulės palydėjimas prie jūros. Stebėti saulėlydį galite keliauti ant Palangos tilto, o jei norisi atokesnės ir ramesnės vietos – galite vykti į paplūdimį ties Gintaro muziejumi, kur bus mažiau žmonių.
poilsis prie jūros
 1. Vakariene. Grįžkite į apartamentus ir pasigaminkite gardžią vakarienę – čia pat vietoje galite pasigaminti pamėgtus patiekalus, į gaminimą įtraukti artimuosius ir jaukiai praleisti vakarą su pokalbiais bei gardžiu maistu.
2-os dienos planas
 1. Rytinį pasivaikščiojimą derinkite su sportu – šiaurietiškas ėjimas. Nesvarbu koks oras – šis ėjimas tinka bet kokiam orui ir idealiai pritaikytas vaikščiojimui po pajūrį. Šis ėjimo būdas ne tik suteiks žvalumo ir energijos, bet ir bus itin naudingas sveikatai –  ėjimas, atsispiriant lazdomis, „įdarbina“ daugiau nei 90 proc. viso kūno raumenų, tvirtina raumenis, gerina širdies darbą. 
 1. Pusryčiai. Pradėjus dieną taip žvaliai ir aktyviai – išsirinkite kur išgersite kavos ir pavalgysite gardžius pusryčius. Prasiėję dar ramiomis, rytinėmis Palangos gatvėmis, tikrai rasite jaukių vietų, kur norėsite prisėsti. O jei pritrūkote idėjų, mūsų rekomendacijos kokybiškiems, plataus meniu pasirinkimo pusryčiams jaukioje aplinkoje: šeimos restoranėlis „A-petit“, restoranas “Gras”, baras “Oldman”.
 1. Pasivaikščiojimas po Palangą. Leiskitės lėtam, maloniam pasivaikščiojimui po Palangą: pereikite J. Basanavičiaus gatvę, praeikite Palangos tiltu, visada jaukūs ir malonūs pasivaikščiojimai Meilės alėja. Išskirtiniais vaizdais pasigėrėsite užlipę į Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios apžvalgos aikštelę – apsilankymas nemokamas, o iš 21,4 metrų aukščio atsiverianti Palangos panorama paliks nepamirštamą įspūdį. Daugiau informacijos apie Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios apžvalgos aikštelę: https://palangavisit.lt/apzvalgos-aikstele/.
 1. Vaikštinėdami užsukite į Birutės parką bei botanikos sodą. Kad ir kiek kartų čia tektų lankytis, šio parko aplinka kaskart sužavi iš naujo: iš krūmų sukurti ornamentai, rožynai, egzotiniai medžiai ir kita, akį traukianti augalija. Pasivaikščiojimas išpuoselėto parko takeliais ir pabuvimas gamtoje tikrai atpalaiduos ir nuramins. Nepraeikite ir pro botanikos sodą, esantį parko pakraštyje – čia labai patiks Jūsų mažiesiems – rasite didžiules sūpynes, pavėsinę maloniam šeimos piknikui, sutiksite ožkų ir avių bei įvairiaspalvių dekoratyvinių vištelių. O pasilabinę su naminiais gyvūnais, pasigrožėkite įspūdingais nematytais augalais botanikos šiltnamyje ir kieme.
 1. Pasivaikščioję, sustokite vienoje iš Palangos kavinių ar restoranų ir pasimėgaukite gardžiais pietumis. Maitinimo vietų pasirinkimas Palangoje tikrai platus, tad jei plačioje pasirinkimų įvairovėje sunku išsirinkti – pasinaudokite mūsų rekomendacijomis.
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Kad jau ši diena praturtinta gamta ir išskirtine augalija, po pietų aplankykite Kretingoje esantį „Žiemos sodą“. Ryškiausiomis spalvomis bei įstabaus grožio žiedais pasidabinęs sodas spalvomis, kvapais ir žiedais džiuginantis ištisus metus. Pamatysite daugiau kaip 5000 augalų, balinių vėžlių šeimyna ir margaspalvę papūgėlę Barborą. Čia rasite ir archeologijos ekspoziciją, kurioje eksponuojama Vakarų Lietuvos pajūrio regione gyvenusių žmonių kultūra nuo seniausių laikų, vandens malūno ekspoziciją bei saldaininė, kurioje vyksta karamelinių saldainių edukaciniai užsiėmimai, degustacijos. Daugiau informacijos: https://www.kretingosmuziejus.lt/lt.
Ką veikti Palangoje Žiemos sodas SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje
 1. Atpalaiduojantis poilsis saunoje bei sūkurinėje vonioje. Kas gali būti maloniau po tokios aktyvios dienos nei šilta sauna ir burbuliuojanti sūkurine vonia? Atpalaiduokite raumenis, pasimėgaukite ramia SPA aplinka, pagurkšnokite kvapnios arbatos.
Apžiūrėti sauną
 1. Dar malonesnis poilsis su pasirinktu masažu. Poilsio laikas, kuris atpalaiduos ne tik po šios dienos veiklų, bet ir padės atsikratyti pastarojo laiko nuovargio, įtampos, streso. Masažas yra būdas pasirūpinti savo fizine ir emocine savijauta – viso kūno poilsis atsikratant jaučiamų fizinių skausmų, pagerinant sveikatą ir „pailsint“ emociškai.
SPA meniu
 1. Metas vakarienei: šią dieną praleidote iš tiesų aktyviai, aplankėte ir pamatėte tiek daug – pasiruoškite sau norimą vakarienę ir neskubėdami pasimėgaukite ja jaukiuose apartamentuose.
3-os dienos planas
 1. Dieną pradėkite aktyviai – rytiniu bėgiojimu jūros pakrante. Gaivus pajūrio oras ir fizinis aktyvumas dienos pradžioje suteikia energijos, žvalumo, padeda nurimti bei pasisemti geros nuotaikos ateinančiai dienai. Beje, greta apartamentų, pajūrio pušynu driekiasi sveikatingumo takas „Labrytys“. 6 kilometrų ilgio žiedinė trasa ves pušyno takais, o poilsio pertraukėlių metu galite pasimankštinti „Labryčio“ take įrengtose aktyvaus poilsio zonose su lauko treniruokliais.
Ką veikti Palangoje bėgimo takas labrytis
 1. Dieną pradėjote žvaliai ir aktyviai – metas subalansuotiems pusryčiams. Galite iš anksto užsisakyti pusryčius ir po rytinės mankštos, grįžus į apartamentus, Jūsų lauks šviežūs pusryčiais iš šeimos restoranėlio „A-petit“. Maistingi, šviežūs ir kvapnūs pusryčiai – ne tik maloni dienos pradžia, bet svarbus energijos šaltinis, laukiančiai aktyviai dienai Palangoje.
Pusryčių meniu
 1. Toliau leiskitės į pasivaikščiojimą po Palangą: lėtu žingsniu galite pasivaikščioti po pagrindines Palangos gatves, apeiti žymiausias vietas, užsukti į veikiančias parodas ar muziejus. Jei norisi tikslingo pasivaikščiojimo – dalinamės keletu  pasivaikščiojimo maršrutų. Maršrute pateiktos nuorodos ir tikslus kelionės planas, tad lengvai galite leisti į savarankišką pažinimą su Palanga: https://www.grynastakas.lt/marsrutai/palanga/.
 1. Iš tiesų aktyvi diena, ar ne? Tad metas pietums! Vaikščiodami po Palangą tikrai rasite jaukių – miesto centre ar kiek nuošaliau, gamtos apsuptyje – įsikūrusių vietų, kuriose pasimėgausite gardžiais pietumis. Jei pritrūkote idėjų, kur pavalgyti Palangoje, kviečiame pasižvalgyti tarp mūsų rekomendacijų – gal buvote pamiršę, negirdėję ar dar neišbandę šių maitinimo vietų?
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Poilsį Palangoje užbaikite vėlyvu išvykimu iš Palangos. Šį laiką išnaudokite sau: pasimėgaukite popietės ramybe prie jūros, prisėskite jaukioje aplinkoje neskubant išgerti kavos ar suvalgyti desertą. Turėjote aktyvų, naujų įspūdžių bei patyrimų kupiną poilsį Palangoje – metas pasiruošti grįžimui namo.
 1. Užsukite į Olando kepurę. Jei norisi patirti ir pamatyti dar daugiau, prieš paliekant pajūrį dar galite užsukti į Olando kepurę – aukščiausią pajūrio vietą, kur pasigrožėsite atsiveriančiais vaizdais ir gamtos didybe. 24 metrų kalva, akmenuota pakrantė, statūs šlaitai ir visa tai atsiveria su vaizdu į jūrą. Vieta, kurioje atrasite ramybę, gamtos užuovėją ir, žinoma, unikalius Lietuvos gamtos vaizdus. Daugiau informacijos : https://www.priejuros.lt/lt/pramoga/olando-kepure-8219/.
1-a diena
2-a diena
3-ia diena
Poilsis Palangoje SPA Palangoje Nakvynė Palangoje Palanga Visit apartamentai

Apartamentai Palangoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti SPA
Išskirtiniai apartamentai vos keletas žingsnių nuo pušyno

Poilsis prie jūros - planas „MAKSIMALISTAMS“

Atostogos prasmingos tik tuomet, kai pilnavertiškai išnaudojote kiekvieną jų akimirką? Sveiki, maksimalistai! Šis poilsio planas tiems, kurie laisvalaikį leidžia aktyviai, kurių poilsio akimirkose dera viskas: nuo kultūrinių pažinimų, ilgų kelionių pėsčiomis iki subtilesnių SPA malonumų. Paruošėme Jums trijų dienų poilsio Palangoje planą, kuriame pasistengėme visa tai sutalpintikad veiklos tikrai nebūtų per mažai.

1-os dienos planas
 1. Atvykimas. Atvykite į Palangą ir įsikurkite pasirinktuose apartamentuose. Nepamirškite iš anksto pasidomėti kur galite palitki automobilį, nuo kada galimas įsiregistravimas į apartamentus ir kitomis detalėmis – pasiruošimas, nekels chaoso tik pradėjus poilsį. Atvykus įsikurkite, išsikraukite daiktus ir… atsipalaiduokite bei pasiruoškite aktyviam, nuotykių kupinam savaitgaliui Palangoje.
Automobilių parkavimas Palangoje
 1. Pietūs mieste. Atvykus ir įsikūrus, pasivaikščiokite po Palangą – mieste nuolat atnaujinamos poilsio zonos, atidaroma vis naujų pramogų vietų, o savaitgaliais itin dažnai vyksta renginiai. Apsižvalgius, pasimėgaukite gardžiu maistu pasirinktoje kavinėje. Maitinimo vietų pasirinkimas Palangoje tikrai platus, tad jei gausioje pasirinkimų įvairovėje sunku išsirinkti – pasinaudokite mūsų rekomendacijomis.
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Po pietų leiskitės pasivaikščiojimui pajūrio pušynais. Patikiname, kad turėsite malonią popietę, lydimą gaivaus pajūrio oro, malonių pušyno kvapų bei raminančio jūros bangų ošimo.
Ką veikti Palangoje bėgimo takas labrytis pušynas Palangoje
 1. Jodinėjimas pajūriu. Ar kada teko išbandyti šią pramogą? Tai gali būti unikali patirtis: jojimas žirgu miško takais link jūros, rami ir romantiška aplinka bei naujos patirtys. Sužinoti daugiau apie Palangoje teikiamas šias paslaugas galite rasti čia: https://www.zigmozirgai.lt/#.
 1. Pasimėgaukite gardžia vakariene. Aktyvią ir naujų patirimų kupiną dieną užbaikite gardžiu maistu – išsirinkite vieną iš Jums patrauklių Palangos kavinių ir neskubėdami pasimėgaukite vakariene.
2-os dienos planas
 1. Dieną pradėkite rytiniu bėgiojimu jūros pakrante. Gaivus pajūrio oras ir fizinis aktyvumas dienos pradžioje suteikia energijos, žvalumo, padeda nurimti bei pasisemti geros nuotaikos ateinančiai dienai. Rytinio bėgiojimo maršrutui galite rinktis ir greta apartamentų, pajūrio pušynais vedantį 6 kilometrų ilgio sveikatingumo taką „Labrytys“. Čia rasite ir suoliukus poilsio pertraukėlėms, jei norisi prasimankštinti papildomai – take įrengtos aktyvaus poilsio zonos su lauko treniruokliais.
 1. Po sporto metas pusryčiams. Iš anksto užsisakykite pusryčius ir po pasivaikščiojimo paplūdimiu, grįžus į apartamentus Jūsų lauks šviežūs pusryčiais iš šeimos restoranėlio „A-petit“. Šviežiai spaustos sultys, šilti ir kvepiantys kruasanai, maistinga avižinė košė su šviežiais vaisiais ar kiti, Jūsų pamėgti skoniai tam, kad poilsio diena pasimėgautumėte neskubėdami.
Pusryčių meniu
 1. Pasiruoškite dienos išvykai ir pažinčiai su nematytomis vietomis aplink Palangą. Leiskitės į unikalias, bet daugeliui dar neatrastas vietas aplink Palangą: nuo ištisus metus spalvotais augalų žiedais džiuginančio „Žiemos sodo“ iki veidrodžių labirintų, riaumojančių dinozaurų ir safario, kuriame gyvena egzotiški gyvūnai. Čia rasite išsamiai aprašytas vietas, kurias galite aplankyti aplink Palangą – lieka tik išsirinkti, kas įdomu Jums ir leistis į kelionę. Patarimas: prieš išvykstant galite pasiruošti užkandžių – galėsite pasinaudoti galimybe papietauti gamtoje.
Lankytinos vietos aplink Palangą
 1. Pietūs. Jei iš anksto pasiruošėte užkandžių – papietauti galite kelionės metu stabtelėję prie jūros. Papietauti galite ir vietose, kurias nusprendėte aplankyti: „Žiemos sodo“ muziejuje Kretingoje ar delfinariume Klaipėdoje rasite ir veikiančias kavines, kur galite papietauti.
 1. Atpalaiduojantis poilsis saunoje bei sūkurinėje vonioje. Kas gali būti maloniau po tokios aktyvios dienos nei šilta sauna ir burbuliuojanti sūkurine vonia? Atpalaiduokite raumenis, pasimėgaukite ramia SPA aplinka, pagurkšnokite kvapnios arbatos.

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.
 1. Metas vakarinei: šią dieną praleidote iš tiesų aktyviai, aplankėte ir pamatėte tiek daug – pasiruoškite sau norimą vakarienę ir neskubėdami pasimėgaukite ja jaukiuose apartamentuose.
 1. Saulėlydis pajūryje. Po vakarienės dar galite nueiti į paplūdimį palydėti saulės – ne tik pasigrožėsite besileidžiančios saulės vaizdu, bet grynas oras ir jūros ošimas nuteiks ramesniam miegui.
3-os dienos planas
 1. Rytinį pasivaikščiojimą derinkite su sportu – šiaurietiškas ėjimas. Ėjimas, puikiai tinkantis bet kokiam orui ir idealiai pritaikytas vaikščiojimui po pajūrį. Šis ėjimo būdas ne tik suteiks žvalumo ir energijos, bet ir bus itin naudingas sveikatai – ėjimas, atsispiriant lazdomis, „įdarbina“ daugiau nei 90 proc. viso kūno raumenų, tvirtina raumenis, gerina širdies darbą.
 1. Pusryčiai. Pradėjus dieną žvaliai ir aktyviai – išsirinkite kur išgersite kavos ir pavalgysite gardžius pusryčius. Prasiėję dar ramiomis, rytinėmis Palangos gatvėmis, tikrai rasite jaukių vietų, kur norėsite prisėsti. O jei pritrūkote idėjų, mūsų rekomendacijos kokybiškiems, plataus meniu pasirinkimo pusryčiams jaukioje aplinkoje: šeimos restoranėlis „A-petit“, restoranas “Gras”, Baras “Oldman”.
 1. Aplankykite Palangos gintaro muziejų, kur nuolat atnaujinamos ekspozicijos, rengiamos vis naujos edukacijos, galite pasinaudoti nemokamai lankytojams suteikiamais planšetiniais kompiuteriais, kuriuose įdiegtas audiogidas supažindins su grafų Tiškevičių gyvenimu. Ir visai nesvarbu, jei kartą ar kelis teko čia lankytis – patikiname, kad muziejus nuolat keičiasi pristatydamas vis naujų eksponatų, naujos informacijos, užsiėmimų. Daugiau apie Palangos gintaro muziejų: https://www.lndm.lt/pgm/.
 1. Aplankę Palangos gintaro muziejų – pasivaikščiokite po Birutės parką bei botanikos sodą. Kad ir kiek kartų čia tektų lankytis, šio parko aplinka kaskart sužavi iš naujo: iš krūmų sukurti ornamentai, rožynai, egzotiniai medžiai ir kita, akį traukianti augalija. Pasivaikščiojimas išpuoselėto parko takeliais ir pabūvimas gamtoje tikrai atpalaiduos ir nuramins. Užlipkite į Birutės kalną ir dar kartelį pasigrožėkite Palangą skalaujančios Baltijos jūros bangavimu – gamta visada suteikia ramybės jausmą. Nepraeikite ir pro botanikos sodą, esantį parko pakraštyje – čia labai patiks Jūsų mažiesiems – rasite didžiules sūpynes, pavėsinę maloniam šeimos piknikui, sutiksite ožkų ir avių bei įvairiaspalvių dekoratyvinių vištelių. O pasilabinę su naminiais gyvūnais, pasigrožėkite įspūdingais nematytais augalais botanikos šiltnamyje ir kieme.
 1. Pasižvalgę po Birutės parką bei botanikos sodą pasukite link pagrindinių miesto gatvių, kur galėsite išsirinkti vietą pietums.
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Toliau laukia ekskursijos po Palangą: lėtu žingsniu galite pasivaikščioti po pagrindines Palangos gatves, apeiti žymiausias vietas, užsukti į veikiančias parodas ar muziejus. Jei norisi tikslingo pasivaikščiojimo – dalinamės keletu pasivaikščiojimo maršrutų. Maršrute pateiktos nuorodos ir tikslus kelionės planas, tad lengvai galite leisti į savarankišką pažinimą su Palanga: https://www.grynastakas.lt/marsrutai/palanga/.
 1. Poilsį Palangoje užbaikite vėlyvu išvykimu iš Palangos. Raginame šį laiką išnaudoti atsikvėpimui, pailsėjimui apartamentuose, lėtam pasiruošimui kelionei namo. O gal norite dar nueiti iki jūros ir pasimėgauti popiete kopose?
 1. Aplankykite miniatiūrų parką Babilono sodai. Jei norisi patirti ir pamatyti dar daugiau, prieš paliekant pajūrį dar galite užsukti į kelyje Klaipėda – Palanga, ties posūkiu į Kretingalę, veikiantį miniatiūrų parką. Vieta iš tiesų įdomi: čia pamatysite 25 kartus sumažintus populiariausius pasaulio objektus tarp kurių ir Londono Tauerio tiltas, ir Triumfo arka, ir Didžioji kinų siena. Ši vieta turi ir išpuoselėtą parką, kuris tituluojamas didžiausiu gėlių parku – čia galima pasivaikščioti, pasigrožėti išskirtiniais augalais, kriokliais, fontanais bei pasiklausyti kiekvienam pasaulio regionui būdingos muzikos, bet ir grožėtis nuostabiais sodo augalais. Daugiau informacijos: https://babilonosodai.lt/.
1-a diena
2-a diena
3-ia diena

Savaitgalio poilsio planas „VAIKO TEMPU“

Žinome, kad poilsis prie jūros su vaikais apima nemažai detalių – leiskite prisidėti prie malonių poilsio akimirkų, pasiūlant apgalvotą veiklų planą savaitgalio poilsiui Palangoje. Atrinkome pramogų vietas, kurios teigiamų emocijų suteiks tiek suaugusiems, tiek vaikams – juk patirti nuotykių ir pasisemti naujų potyrių poilsio metu reikia visiems, ar ne? Planas, kuris taps nepamirštamų šeimos atostogų dalimi.

1-os dienos planas
 1. Atvykimas. Atvykite į Palangą ir įsikurkite pasirinktuose apartamentuose. Nepamirškite iš anksto pasidomėti, kur galite palikti automobilį, nuo kada galimas įsiregistravimas į apartamentus, jei vaikui reikalinga maitinimo kėdutė ar kiti daiktai – susitarti su apartamentų darbuotojais, kad jais pasirūpintų. Tai svarbios detalė, kurios leis poilsį pradėti be rūpesčių ir streso.
Automobilių parkavimas Palangoje
 1. Po kelionės – metas pavalgyti. Pasivaikšioję Palangos gatvėmis rasite vietų, kuriose norėsite prisėsti ir papietauti – čia tikrai gausus maitinimo vietų pasirinkimas skirtingiems miesto svečių skoniams. Štai kelios rekomendacijos maitinimo vietų, kuriose yra žaidimų aikštelės vaikams: „Gras Palanga”, „Briusly Bar”, „Vandenio Muzikos Klubas”, „HBH Palanga”, „Floros simfonija”, „PJazz Palanga” bei „Klasika Toli nuo Namų” Kunigiškėse.
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Aplankykitei pušyno apsuptyje įsikūrusį lietuviškų pasakų parką. Čia pasitiks pasakų motyvų įkvėpti menininkų darbai, kuriuos galima ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti –  laipioti, sukioti atskiras skulptūrų detales ar kitaip žaisti. Itin žavus ir parko interaktyvumas – pavyzdžiui, Ingos Valinskienės įgarsintos pasakos lietuvių ir anglų kalbomis. Užtikriname, kad pasakose randamos magijos šis parkas padovanos tiek mažiesiems, tiek vyresniems lankytojams. Po žaidimų parke keliaukite “pasisveikinti” su jūra. Pasakų parko adresas: S. Daukanto g. 24A, Palanga.
 1. Vakariene. Grįžkite į apartamentus ir pasimėgaukite gardžia, mėgstama vakariene – čia pat vietoje galite pasigaminti pamėgtus patiekalus, į gaminimą įtraukti artimuosius ir jaukiai praleisti vakarą su pokalbiais bei gardžiu maistu.
2-os dienos planas
 1. Pusryčiai. Čia pat vietoje, apartamentuose, galite pasiruošti mėgstamus Jūsų ir vaikų pusryčius – neskubėdami pasimėgaukite dienos pradžia, kvapnia kava ir sočiais pusryčiais.
Pusryčių meniu
 1. Po pusryčių rekomenduojame nuvykti į didžiausią Baltijos šalyse „Dinozaurų parką“, kuris įsikūręs Radailių dvare. Parkas skirtas visai šeimai, kur įtraukiančių užsiėmimų ir pramogų ras tiek vaikai, tiek suaugusieji: čia gyvena 50 iš priešistorės sugrįžusių, įspūdingų, realaus dydžio dinozaurų, veikia 5D kinas, karuselės, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai, batutai, mini zoologijos sodas ir dar daugiau. O po aktyvių pramogų, čia pat rasite ir kur užkąsti.  Daugiau informacijos: https://www.dino.lt/apie-mus.
 1. Jei po šio parko pramogų dar mažai – keliaukite į iliuzijų namą Eureka, kuris smagia atrakcija taip pat taps ne tik vaikams, bet ir suaugusiesiems. Daugiau informacijos: https://www.namaseureka.lt/.
 1. Po aktyvių pramogų – metas pavalgyti. Išsirinkite, kur šią dieną norite pasimėgauti gardžiais pietumis. Primename maitinimo vietas, kuriose yra vaikams skirtos zonos: Štai kelios rekomendacijos maitinimo vietų, kuriose yra žaidimų aikštelės vaikams: „Gras Palanga”, „Briusly Bar”, „Vandenio Muzikos Klubas”, „HBH Palanga”, „Floros simfonija”, „PJazz Palanga” bei „Klasika Toli nuo Namų” Kunigiškėse.
 1. Dienos pramogas užbaikite pasigrožėdami pajūrio panorama net iš 45 metrų aukščio. Visais metų laikais besisukantis Palangos apžvalgos ratas lankytojams tiek dieną, tiek vakare atveria įspūdingus reginius: atsiveria jūros horizontai, matomi pajūrio pušynai ir miesto gatvelės. Palangos apžvalgos rato adresas: Basanavičiaus g. 43, Palanga.Daugiau informacijos: https://palangosapzvalgosratas.lt/.
poilsis prie jūros Savaitgalis Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje
 1. Atpalaiduojantis poilsis saunoje bei sūkurinėje vonioje. Po aktyvių dienos pramogų pasimėgaukite privačiu laiku saunoje: rami aplinka, jokių pašalinių triukšmo ir šurmulio, maloni saunos ir sūkurinės vonios šiluma bei kvapni arbata. Kelių valandų atplaiduojantis poilsis, maloni pramoga ir jaukus laikas su šeima.

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.
 1. Metas vakarinei: šią dieną su šeima praleidote iš tiesų aktyviai, aplankėte ir pamatėte tiek daug – pasiruoškite sau norimą vakarienę ir neskubėdami pasimėgaukite ja jaukiuose apartamentuosse.
3-os dienos planas
 1. Pusryčiai apartamentuose. Tegul paskutinio poilsio diena prasideda su maloniais pusryčiais, kuriuos galite užsisakyti tiesiai į apartamentus iš šeimos restoranėlio „A- petit“. Šviežiai spaustos sultys, šilti ir kvepiantys kruasanai, maistinga avižinė košė su šviežiais vaisiais ar kiti, Jūsų pamėgti skoniai tam, kad poilsio diena pasimėgautumėte neskubėdami.
 1. Pasivažinėjimas dviračiais. Tai ypač gerai Palangoje pritaikyta pramoga, kadangi lengvai rasite kur išsinuomoti dviračius, pritaikyti takai vedantys pajūriu, įrengtos poilsio vietos ir gausybė skirtingų maršrutų. Lieka tik išsirinkti – norisi pasižvalgyti po Palangos centrą ar pasimėgauti gamtos peizažais, nusprendus dviračiais pakeliauti už Palangos miesto ribų. Jei pritrūkote idėjų, kur galite nuvykti dviračiais – čia rasite detalius maršrutus kelionėms dviračiais, tarp kurių ir maršrutas, pritaikytas kelionei su vaikais. Maršrutai dviračiais: https://www.visit-palanga.lt/veiklos/dviraciu-rojus/.
 1. Po aktyvių pramogų, stabtelkite vienoje iš Palangos kavinių ar restoranų ir pasimėgaukite gardžiais pietumis.
TOP 6 vietos kur pavalgyti Palangoje
 1. Poilsį Palangoje galite užbaikti pasirinktu vėlyvu išsiregistravimu iš apartamentų – tai leis iš Palangos išvykti kiek vėliau. Neskubėdami pasiruoškite kelionei namo, skirkite laiko atsikvėpimui ir poilsiui apartamentuose.
 1. Prieš kelionę namo dar galite aplankyti Klaipėdos rajono zoologijos sodą „MiniZoo“. 2,5 ha ploto zoologijos sode galite pamatyti per 150 rūšių gyvūnų, iš jų itin retų, įtrauktų į Lietuvos Raudonąją knygą. Smagios emocijos ir nauji atradimai, neabejojame, čia laukia tiek vaikų, tiek suaugusių: šypsenas kels beždžionių šeimynos, mielumu žavės meškėnai, džiugins maži paršiukai, stebins didingi liūtai, meškos, vilkai. Ir tai dar ne viskas ką galite pamatyti šiame zoologijos sode: nuo įvairiausių paukščių rūšių iki lamų ir kupranugarių. Čia dėmesį patraukia ne tik gyvūnų pasaulis, bet ir edukacijos, kur galite sužinoti daugiau faktų apie gyvūnus bei galimybė iš savų rankų pamaitinti kai kuriuos gyvūnus. Smagus, turiningo savaitgalio užbaigimas, ar ne? Klaipėdos rajono zoologijos sodo „MiniZoo“ adresas:  Durpyno g. 52, Jonušų k., Klaipėdos raj. Daugiau informacijos čia: https://zoosodas.com/.
1-a diena
2-a diena
3-ia diena

Kiekviena poilsio programa paruošta apgalvotai, siekiant parodyti, kad Palangoje yra ką nuveikti – atrandant naujas vietas bei pakviečiant į, atrodytų, puikiai pažįstamas vietas pažvelgti naujai. Lieka palinkėti įdomių atradimų! Tik tegul šios aktyvios pramogos netampa būtinybe jas visas įgyvendinti – neskubėkite, atsipalaiduokite ir poilsiaukite savu tempu, rinkdamiesi tai, kas įdomu Jums.

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

SPA Palangoje

Skirkite laiko sau!

Kviečiame apžiūrėti SPA Palangoje – privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

Pusryčiai Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje

Pusryčių meniu:

Pusryčiai Midi

Pusryčius sudaro:

 1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
 2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
 3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Grikių košė su daržovių salsa + pasirinkite priedą:
– keptas kiaušinis;
– skrudinta šoninė;
– virti putpelių kiaušiniai su trumų majonezu;
– sūdyta lašiša.

Lietiniai blyneliai su varškės įdaru.

Amerikietiški blynai su traškia šonine ir klevų sirupu.

Avižinė košė su keptais bananais, cinamonu ir riešutų sviestu.

Virti varškėtukai su sviesto/ grietinėlės padažu:
– saldesnis padažas;
– sūresnis padažas.

Kepti varškėčiai su grietinėlės-maskarponės kremu, trintomis braškėmis.

Naminė granola su graikišku jogurtu ir sezoniniais karamelizuotais vaisiais.

Kaina: 13 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

Pusryčiai Maxi

Pusryčius sudaro:

 1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
 2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
 3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Ryžių-kokoso-pastarnokų kremas su sezoniniais vaisiais ir daržovėmis, patiekiamas su brioche duonele.

Salotos su Alioli. Alioli su žaliosiomis salotomis, focaccia duonele.

Brioche sumuštinis su skrudintu „Panchetta“ kumpiu, keptu kiaušiniu.

Ciabatta sumuštinis su Benedikto kiaušiniais ir krevetėmis.

Tuno karpačio su skrudintais baklažanais ir batatais.

Bulviniai blynai su sūdyta lašiša, sūrio kremu.

Kaina: 15 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais
apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais