fbpx

Dviračiais po Palangą – dviračių takai, dviračių nuoma ir kita informacija

Jūsų aktyvus poilsis Palangoje

Palanga žavi ne tik jūra, pušynais ir smėlėtu paplūdimiu – tai patraukli vieta ir dviračių entuziastams. Palangoje patogu keliauti dviračiais: kasmet atnaujinami kokybiški, platūs dviračių takai, miesto gatvės pritaikytos patogiam judėjimui šia ekologiška transporto priemone, tad dviračiais patogiai pasieksite paplūdimį, lankytinus objektus ar netgi kaimyninę Latviją.

Trumpai:

Top 3 dviračių maršrutai Palangoje ir aplink ją

Šiuo metu Palangoje bei aplink ją driekiasi apie 40 kilometrų dviratininkams pritaikytų takų. Čia gausu maršrutų, atitinkančių skirtingus poreikius: nuo maršrutų, kuriuose lydės gamtos ramybė iki pažinties su Palangos kultūriniai simboliais, nuo keleto kilometrų ilgio atstumų iki kelių dešimčių kilometrų kelionių dviračiais. Visuose paminėtuose maršrutuose yra įrengtos poilsio zonos, tad prireikus pertraukos – rasite kur sustoti, prisėsti, pailsėti.

1. Maršrutas: Palanga - Šventoji - Palanga ~36.7km

Kelionė dviračiu nuo Palangos iki Šventosios praturtinta maloniais pajūrio gamtos vaizdais ir įtraukiančiu kultūriniu šio krašto pažinimu. Maršrutas driekiasi apie 14 kilometrų palei Baltijos jūros pakrantę, o važiuojantys šiuo keliu galės mėgautis nuostabiais pajūrio vaizdais ir gaiviu jūros oru.

 1. Kelionę pradėję Palangos miesto centre, pirmiausia, pravažiuosite pro Palangos Gintaro muziejų. Ir nors po parką negalima važinėtis dviračiais – jei yra noro, galite užsukti į parką pasigrožėti gamta, prisėsti ant suoliuko, pasimėgauti supančia ramybe 
Ką veikti Palangoje Gintaro muziejus
 1. Toliau pradėsite kelionę pajūriu: dviračiams pritaikytas takas vedantis šalia jūros, važiuojant šiuo taku girdėsite jūros ošimą, matysite pajūrio pušynus, o už jų – jūrą.
 2. Aplankysite Palangos tiltą: kad ir kiek kartų čia tektų lankytis, kaskart malonu pasigrožėti atsiveriančiais vaizdais bei pasižvalgyti į horizontą. 
Poilsis Palangoje SPA Palangoje Nakvynė Palangoje Palanga Visit apartamentai Parkavimas palangoje palangos tiltas
 1. Toliau pasieksite Naglio kalną – 15 metrų aukščio Baltijos pakrantės kopą, kurią supą maloni, rami gamtos užuoveja.
 2. Tęsiant kelionę pro pajūrio pušynus, nesunkiai privažiuosite vieną žymiausių ir matomiausių statinių Šventojoje – vandens bokštą. Šis betonine 600 kubinių metrų vandens talpykla vis dar naudojama pagal paskirtį.
 3. Keliaujant toliau privažiuosite senojo Šventosios tilto liekanas. Ši vieta turi įdomų ir savitą kraštovaizdį – čia atrasite nuošalumą, ramybę, galėsite pastebėti ant tilto liekanų besibūriuojančius vandens paukščius. Netoli yra ir kitas žymus Šventosios simbolis: 4 metrų aukščio skulptūros „Žvejo dukros“ – puiki vieta stabtelti, pasigrožėti vaizdu į jūrą.
 4. Prieš vykstant atgal į Palangą, dar aplankysite Šventosios bažnyčią, kurioje įrengta apžvalgos aikštelė. Įveikę 200 laiptelių pakopas, prieš Jūsų akis iš 40 metrų aukščio atsivers nuostabi Šventosios miesto panorama – didingas uostas, užburianti jūra, jaukūs, autentiški nameliai ir, esant saulėtai dienai, galima pamatyti net Palangą. Svarbu: jei norite užlipti į Šventosios bažnyčios bokštą – būtina išankstinė rezervacija telefonu 8 687 17613.
Dviračių nuoma Palangoje dviračių maršrutai šventosios molas poilsis PalangojeMaršrutą galite apžiūrėti čia

2. Maršrutas: Palanga - Olando kepurė - Palanga ~35 km

Jei norisi išvykti iš Palangos miesto ribų, norisi daugiau gamtos vaizdų ir pasimėgauti atokesniais gamtos kampeliais – tai Jums tinkamas maršrutas, praturtintas gamta, ramybe ir, greičiausiai, dar neatrastomis pajūrio vietomis.

 1. Kelionę pradėsite nuo Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios – ar žinojote, kad joje yra įrengta apžvalgos aikštelė? Užkilti į ją galite nemokamai, o iš 21,4 metrų aukščio atsiverianti Palangos panorama paliks nepamirštamą įspūdį.
Ką veikti Palangoje apžvalgos bokštas Palangos bažnyčia
 1. Toliau pasieksite Nemirsetą: čia galite pasimėgauti kur kas ramesniu, atokesniu nuo žmonių paplūdimiu. Nemirsetos kopos išsiskiria iš visų kitų pajūrio kopų, nes plyti dideliame plote ir yra labai įvairaus reljefo, nuo lygumų iki kalvų. Taip pat rekomenduojame aplankyti medinę apžvalgos aikštelę iš kurios atsiveria nuostabus kraštovaizdis: senovinis Litorinos jūros šlaitinis krantas, pereinantis į smėlio lygumas, suformuotas vėjo.
 2. Toliau maršrutas veda į Plazės gamtinį rezervatą, kur išvysite tik šiam pajūrio ruožui būdingų augalų ir gyvūnų įvairovę, natūralias pajūrio pievas ir Plazės ežerą, kuriame gyvena į Lietuvos raudonąją knygą įrašytos gyvūnų rūšys – juos stebėti galėsite iš stebėjimo stotelės.
 3. Važiuodami toliau, mėgausitės jodo prisotintu oru, kol pasieksite Karklę: apžiūrėkite pastatus, pasigrožėkite senąja architektūra, taip pat galite aplankykite tiesiog kopose įsitaisiusias kapinaites, kuriose atsiveria vaizdas į jūrą.
 4. Kėlionę Karklėje užbaigsite ties „Olandų kepurės” skardžiu. Tai vienas gražiausių Lietuvos kampelių iki kurio važiuoti dviračiu tikrai verta. Čia galite rinktis, ar tęsti kelione dviračiu, ar dar pasivaikščioti pažintiniu “Litorinos taku”.
Maršrutą galite apžiūrėti čia

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

3. Maršrutas: po Palangą ~15km

Maršrutas, kurio metu ne tik pasigrožėsite gamtos vaizdais, bet ir aplankysite reikšmingas Palangos istorines vietas: pravažiuosite Birutės kalną, pasižvalgysite po dėmesį patraukiančius senuosius Palangos pastatus, kurorto traukos objektą – Kurhauzą. 

 1. Kelionę pradėsite nuo ryškiausio Palangos simbolio – Palangos tilto.
 2. Pravažiuosite ne mažiau svarbų ir simbolišką Palangos skverą – fontaną su skulptūra „Jūratė ir Kastytis”.
Dviračių nuoma Palangoje dviračių maršrutai šventosios molas poilsis Palangoje
 1. Keliaudami jaukiomis Palangos gatvelėmis pravažiuosite Birutės parką ir nors po parką negalima važinėtis dviračiais, vis tik raginame užsukti į parką pėsčiomis pasigrožėti išpuoselėta jo aplinka.
 2. Pasivažinėsite ramiomis Palangos gatvelėmis – atkreipkite dėmesį į senosios Palangos architektūros autentiką.
 3. Kelionė atves iki Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios, rekomenduojame užkilti į čia įrengtą apžvalgos aikštelę – prieš Jūsų akis atsivers įspūdinga Palangos panorama.
 4. Toliau keliaudami Jūratės gatve galite stabtelti prie muzikinio fontanto – jei keliaujate su vaikais, tai bus smagi pramoga jiems.
 1. Dviračiams pritaikytais keliais patogiai pasieksite Naglio kalną – 15 metrų aukščio Baltijos pakrantės kopą, kurioje galite stabtelti, pasimėgauti ramia gamtos užuovėja.
 2. Kelionė tęsiasi pajūrio dviračių taku iki ramaus, jaukaus ir nedidelio turistinio vasaros miestelio Kunigiškių, kurį aplankę grįšite į Palangą.
Maršrutą galite apžiūrėti čia

Dviračių nuoma

Važinėjimas dviračiu – puikus būdas pažinti Palangos žavesį, nesvarbu, ar keliaujate su šeima, draugais, ar dviese. Mieste siūlomi įvairūs dviračių nuomos variantai, puikiai tinkantys ramiam pasivažinėjimui vaizdingu pajūriu ar ramiais dviračių takais. Toliau rasite mūsų surinktą informaciją apie dviračių nuomos vietas Palangoje, kad jums būtų lengviau rasti jūsų nuotykiui tinkamus dviračius.

Dviračių nuoma - kur išsinuomoti dviratį Palangoje?

Žemiau rasite žemėlapį su dviračių nuomos punktais Palangoje:

Dviračių nuomos punktai veikia sezono metu: nuo balandžio iki lapkričio.

Nuo birželio 1 d. iki rugsėjo 1 d. J. Basanavičiaus gatvėje draudžiama važiuoti dviračiais, elektriniais paspirtukais bei velomobiliais.

Visus metus draudžiama važiuoti dviračiais, elektriniais paspirtukais bei velomobiliais Palangos tiltu bei Birutės parku.

Dviračių nuoma - kur išsinuomoti dviratį Šventojoje?

Poilsiaujate Šventojoje? Žemiau rasite žemėlapį su dviračių nuomos punktais šiame kurorte:

Poilsis Palangoje SPA Palangoje Nakvynė Palangoje Palanga Visit apartamentai

Apartamentai Palangoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti SPA
Išskirtiniai apartamentai vos keletas žingsnių nuo pušyno

Ar žinojote, kad kelionės dviračiais – naudingos Jūsų organizmui?

Džiugu, kad domitės keliavimu dviračiu, tačiau norime su Jumis pasidalinti, kad tai ne tik vienas iš laisvalaikio praleidimo būdų ar smagi pramoga – važinėjamasis dviračiu naudingas ir Jūsų sveikatai. 6 važiavimo dviračiu naudos:

 1. Pirmiausia, tai gerina miego kokybę. Buvimas gryname ore mažina stresą, taip pat fizinė veikla prisideda prie geresnės miego kokybės.
 2. Po kelionės dviračiu jausitės laimingesni: važiavimas dviračiu padeda smegenims gaminti dopaminą – hormoną, kuris sukelia pasitenkinimo jausmą. Fizinio aktyvumo metu pagerėja deguonies patekimas į smegenis, o tai teigiamai veikia smegenų veiklą ir skatina jaustis laimingiems. 
 3. Ši fizinė apkrova gerina maisto virškinimą ir leidžia maksimaliai įsisavinti visas maistingąsias medžiagas.
 4. Tyrimais nustatyta, kad reguliarus važinėjimas dviračiu gali sumažinti širdies ligų riziką. Tam įtakos turi tai, kad šios veiklos metu plaučiai dirba kur kas aktyviau – tokiu būdu treniruojamas gebėjimas normalizuoti kvėpavimą bei ištvermingumas, o tai padeda įveikti daugiau fizinių apkrovų.
 5. Važiavimas dviračiu vidutiniu tempu stiprina Jūsų imunitetą – vidutinio sunkumo fizine apkrova „aktyvuoja“ apsaugines organizmo funkcijas kovai su ligomis.
 6. Šios veiklos metu gerinama kraujotaka ir medžiagų apykaita. Taip pat prakaitavimas padeda pašalinti toksinus, skatinti kolageno gamybą, o tai naudinga odai.
Ką veikti Palangoje dviračių takai Palangoje

SPA Palangoje

Skirkite laiko sau!

Kviečiame apžiūrėti SPA Palangoje – privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

Pusryčiai Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje

Pusryčių meniu:

Pusryčiai Midi

Pusryčius sudaro:

 1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
 2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
 3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Grikių košė su daržovių salsa + pasirinkite priedą:
– keptas kiaušinis;
– skrudinta šoninė;
– virti putpelių kiaušiniai su trumų majonezu;
– sūdyta lašiša.

Lietiniai blyneliai su varškės įdaru.

Amerikietiški blynai su traškia šonine ir klevų sirupu.

Avižinė košė su keptais bananais, cinamonu ir riešutų sviestu.

Virti varškėtukai su sviesto/ grietinėlės padažu:
– saldesnis padažas;
– sūresnis padažas.

Kepti varškėčiai su grietinėlės-maskarponės kremu, trintomis braškėmis.

Naminė granola su graikišku jogurtu ir sezoniniais karamelizuotais vaisiais.

Kaina: 13 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

Pusryčiai Maxi

Pusryčius sudaro:

 1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
 2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
 3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Ryžių-kokoso-pastarnokų kremas su sezoniniais vaisiais ir daržovėmis, patiekiamas su brioche duonele.

Salotos su Alioli. Alioli su žaliosiomis salotomis, focaccia duonele.

Brioche sumuštinis su skrudintu „Panchetta“ kumpiu, keptu kiaušiniu.

Ciabatta sumuštinis su Benedikto kiaušiniais ir krevetėmis.

Tuno karpačio su skrudintais baklažanais ir batatais.

Bulviniai blynai su sūdyta lašiša, sūrio kremu.

Kaina: 15 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais
apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais