fbpx

TOP 6 vietos aplink Palangą

Kai sunku sugalvoti ką veikti Palangoje

Palangoje netrūksta renginių, aktyvių pramogų vaikams, užsiėmimų visai šeimai bei edukacijų. Nesvarbu, norisi ramaus poilsio paplūdimyje, nuo miesto šurmulio atsikvėpti gamtoje ar priešingai, įsisukti į tradicinių miesto švenčių šurmulį ir pramogas – nepaisant sezono, tai visada galite atrasti Palangoje. Tačiau šį kartą kai kyla klausimas ką veikti Palangoje kviečiame leistis į unikalias, bet daugeliui dar neatrastas vietas aplink Palangą: nuo ištisus metus spalvotais augalų žiedais džiuginančio „Žiemos sodo“ iki veidrodžių labirintų, riaumojančių dinozaurų ir safario, kuriame gyvena egzotiški gyvūnai. Kai pritrūksta minčių ką veikti Palangoje – siūlome aplankyti keletą vietų aplink Palangą, kuriose veiklų ir nepamirštamų įspūdžių ras kiekvienas:

Trumpai:

Kretingos žiemos sodas

Ryškiausiomis spalvomis bei įstabaus grožio žiedais pasidabinęs „Žiemos sodas“ spalvomis, kvapais ir žiedais džiuginantis ištisus metus. Nebesugalvojus ką veikti Palangoje siūlome nepraleisti šios vietos. Jūsų dėmesio laukia daugiau kaip 5000 augalų, balinių vėžlių šeimyna, margaspalvė papūgėlė Barbora. 

Čia taip pat rasite ir archeologijos ekspoziciją, kurioje eksponuojama Vakarų Lietuvos pajūrio regione gyvenusių žmonių kultūra nuo seniausių laikų, vandens malūno ekspoziciją bei saldaininė, kurioje vyksta karamelinių saldainių edukaciniai užsiėmimai, degustacijos.

Adresas: Vilniaus g. 43, Kretinga. Daugiau informacijos

Dinozaurų parkas

Didžiausias Baltijos šalyse „Dinozaurų parkas“, kuris įsikūręs Radailių dvare. Parkas skirtas visai šeimai, kur įtraukiančių užsiėmimų ir pramogų ras tiek vaikai, tiek suaugusieji: čia gyvena 50 iš priešistorės sugrįžusių, įspūdingų, realaus dydžio dinozaurų, veikia 5D kinas, karuselės, veidrodžių labirintas, vandens dviračiai, batutai, šikšniukų kalva, mini zoologijos sodas ir dar daugiau. O po aktyvių pramogų, čia pat rasite ir kur užkąsti.

Pušyno g. 9, Radailiai.Bilietų kainos

Olando kepurė

Aukščiausia pajūrio vieta, kuri atsiveriančiais vaizdais ir gamtos didybe žavi nepaisant to, kiek kartų čia teko lankytis – tai, ko Lietuvoje daugiau niekur kitur nepamatysi. 24 metrų kalva, akmenuota pakrantė, statūs šlaitai ir visa tai atsiveria su vaizdu į jūrą. Tai, ką matysite čia atvykę – viskas susidarę dėl vėjo ir vandens erozijos – įdomu pastebėti, ką gali gamta.

Tiesa, dėl šių priežasčių gamtininkai mano, kad ateityje šis unikalus gamtos grožis gali išnykti, kadangi kylantis jūros lygis ir į šlaitą besidaužančios bangos jį naikina. Tad besilankydami pajūryje nepraleiskite galimybės pasigerėti unikaliais gamtos vaizdais, pasigrožėti jais, pasimėgauti čia supančia ramybe.

Prie Olando kepurės įrengta automobilių stovėjimo aikštelė. Pastatę automobilį miško takais pasieksite skardį ant kurio yra medinė apžvalgos aikštelė. Kilus klausimui ką veikti Palangoje – būtinai aplankykite šią vietą!

Adresas: Karklė, 92282 Klaipėdos r. sav.Daugiau informacijos

Delfinariumas ir Jūrų muziejus

Ar senai lankėtės delfinariume? Jei nesilankėte čia bent keletą metų, kviečiame atvykti, kadangi edukacijos, užsiėmimai bei pasirodymai čia nuolat keičiasi ir atnaujinami.

Delfinų pasirodymas ne tik išskirtinė pramoga, bet ir įtraukianti edukacija: pasirodyme atskleidžiama natūrali gyvūnų elgsena, parodoma šių žinduolių plastika, jėga, žaismingumas ir noras bendrauti tarpusavyje bei su žmogumi. 

Taip pat atkreipiamas dėmesys ir į pasaulio ekologinę situaciją. Be delfinų pasirodymų čia rasite ir muziejų, kuriame galite pamatyti ir pažinti tai, ko niekur kitur Lietuvoje nerasite: 25 akvariumai, kuriuose akį traukia koraliniai rifai, įvairiaspalvės žuvų rūšys, muziejuje išvysite ruonius, šiaurės jūrų liūtus, pingvinus, susipažinsite su laivybos istorija bei apžiūrėsite jūrų moliuskų kriauklių kolekciją. Norisi ir aktyvesnių pramogų? Apsilankykite ir čia įsikūrusiame moderniame, kupiname ekstremalių patirčių pabėgimo kambaryje.

Adresas: Smiltynės g. 3, Klaipėda.Daugiau informacijos

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

Vandens batutų parkas „Boom“

Ką veikti Palangoje vasaros atostogų metu jei Jums patiems ar vaikams darosi nuobodu gulėti paplūdimyje? Nuvykite į vandens batutų parką „Boom“, kuris įsikūręs Žibininkų kaime – aktyvios pramogos, kurias rasite vos už 10 kilometrų nuo Palangos.

Didžiulis vandens pramogų parkas, kuriame vaikai smagiai dūks ant vandens batutų, suaugusieji, jei nepritrūks drąsos, galės kopti į penkiaaukščio namo dydžio kalną ir nuo jo nučiuožti „zip line“ trasa, toje pačioje teritorijoje yra padangų čiuožykla, vandens dviračiai, kliūčių ruožai, tiras, vaikų žaidimo aikštelės ir jiems skirtos laipynės, mašinėlių ir kartingų trasos. Ir tai dar ne viskas: vandenlenčių trasos, laipiojimas medžiuose įrengtomis trasomis, teniso kortai…

Greičiausiai jau supratote, kad išbandyti naujas veiklas, pasimėgauti jau atrastomis ir pamėgtomis veiklomis ir vasaros atostogoms įnešti smagių patirčių čia galės ir vaikai, ir suaugusieji.

Adresas: Mokyklos 90, Žibininkų km., Kretingos raj.Kainos

Čia taip pat rasite: nuotykių parką “Miškas”, restorantą “Boom Studio” ir vandenlenčių parką “313 cable park”

Miniatiūrų parkas „Babilono sodai“

Ar žinojote, kad visai šalia Palangos galite išvysti ir… Londono Tauerio tiltą, Triumfo arką ar Didžiąją kinų sieną? Ką veikti Palangoje, kai norisi pamatyti kažką naujo – Kelyje Klaipėda – Palanga, ties posūkiu į Kretingalę veikia miniatūrų parkas, kuriame galite pamatyti 25 kartus sumažintus populiariausius pasaulio objektus. Ši vieta ypatinga ne tik tuo, jog suteikia galimybę leistis į kelionę aplink pasaulį, bet ir turi didžiausio gėlių parko titulą. Vaikštant ar atsisėdus ant suoliuko galima ne tik žavėtis parko miniatiūromis, kriokliais bei fontanais, klausytis kiekvienam pasaulio regionui būdingos muzikos, bet ir grožėtis nuostabiais sodo augalais. Parke gausu preciziškai suformuotų topiarių ir gėlių kompozicijų, o sode pasodinta net milijonas žiedų iš Lietuvos bei Lenkijos.

Adresas: Klaipėdos r., Kretingalės sen., Letūkų k., Apžvalgos g. 2.Daugiau informacijos

Ką veikti Palangoje mėgstantiems pasivaikščioti?

Litorinos pažintinis takas

Pasigrožėkite Baltijos krantais net iš 15 metrų aukščio! Tarp šimtamečių medžių vingiuojantis 2.8 kilometrų pažintinis takas „Litorina“ leidžia dar kartą įsitikinti Lietuvos gamtos grožio didybe. Nuo Olando kepurės prasidedantis ir beveik tris kilometrus besitęsiantis pažintinis takas prieš Jūsų akis atvers aukštų skardžių, netipiškos ir Lietuvos gamtai nebūdingos augmenijos ir istorinių vietovių reginius. Šis pažintinis takas turtingas regyklomis ir visos jos su vaizdu į jūrą. poilsio pertraukėlėms čia įrengti suoliukai, įspūdingoje maršruto vietoje, ant skardžio, rasite ir įrengtas supynes. 

Įdomus pažintinio tako pavadinimas, ar ne? Litorina – ledynmečiu buvusios jūros pavadinimas, kurios krantų linijas ir galite išvysti keliaudami šiuo pažintiniu taku. Įdomu pajusti tūkstantmečių suformuotus gamtos pokyčius – šiandien galime pasivaikščioti ir stebėti vaizdus vietovių, kur daugiau nei prieš 7.5 tūkst. metų bangavo senoji Litorinos jūra.

Adresas: Karklė, 92282 Klaipėdos r. sav.Kaip rasti takąKą veikti Palangoje Litorinos pažintinis takas SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai PalangojeFoto: https://nesedeknamuose.lt/
Poilsis Palangoje SPA Palangoje Nakvynė Palangoje Palanga Visit apartamentai

Apartamentai Palangoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti SPA
Išskirtiniai apartamentai vos keletas žingsnių nuo pušyno
Pusryčiai Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje

Pusryčių meniu:

Pusryčiai Midi

Pusryčius sudaro:

  1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
  2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
  3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Grikių košė su daržovių salsa + pasirinkite priedą:
– keptas kiaušinis;
– skrudinta šoninė;
– virti putpelių kiaušiniai su trumų majonezu;
– sūdyta lašiša.

Lietiniai blyneliai su varškės įdaru.

Amerikietiški blynai su traškia šonine ir klevų sirupu.

Avižinė košė su keptais bananais, cinamonu ir riešutų sviestu.

Virti varškėtukai su sviesto/ grietinėlės padažu:
– saldesnis padažas;
– sūresnis padažas.

Kepti varškėčiai su grietinėlės-maskarponės kremu, trintomis braškėmis.

Naminė granola su graikišku jogurtu ir sezoniniais karamelizuotais vaisiais.

Kaina: 13 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

Pusryčiai Maxi

Pusryčius sudaro:

  1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
  2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
  3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Ryžių-kokoso-pastarnokų kremas su sezoniniais vaisiais ir daržovėmis, patiekiamas su brioche duonele.

Salotos su Alioli. Alioli su žaliosiomis salotomis, focaccia duonele.

Brioche sumuštinis su skrudintu „Panchetta“ kumpiu, keptu kiaušiniu.

Ciabatta sumuštinis su Benedikto kiaušiniais ir krevetėmis.

Tuno karpačio su skrudintais baklažanais ir batatais.

Bulviniai blynai su sūdyta lašiša, sūrio kremu.

Kaina: 15 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais
apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais