2024 Vasaros renginiai Palangoje

Jūsų poilsis Palangoje

Planuojate vasaros atostogas Palangoje? Vasaros poilsis Palangoje, neabejotinai, bus praturtintas maloniomis poilsio akimirkomis. Prieš planuojant vasaros poilsį, kviečiame susipažinti – renginiai Palangoje 2024 vasaros sezono metu – tai galimybė jau dabar atrasti Jums įdomias veiklas, nuo tradicija tapusių kultūrinių festivalių iki pamėgtų sportinių renginių. Pasiruoškite įdomiems ir nepamirštamiems vasaros nuotykiams Palangoje!

Trumpai:

Gegužės 10 - 12 d. 
„Gintarinis savaitgalis 2024“

Pajūrio simbolis gintaras ir pramogų kupinas savaitgalis Palangoje, leidžiantis kur kas daugiau sužinoti apie gintaro apdirbimo amatą, juvelyriką, gydomąsias savybes, edukacinius užsiėmimus ar netgi jo panaudojimą kulinarijoje. Šio kasmetinio renginio žavesys – pramogos, neįprastos užduotys ir žaidimai susipinantys su naujomis žiniomis ir galimybėmis išbandyti naujas veiklas. Dalyvauti gintarinio lobio paieškose ar gintarų rinkimo čempionate, stebėti bei patiems išbandyti gintaro apdirbimo procesą, pasigaminti gintarinių papuošalų ir pasigrožėti iš dangaus krentančiais gintarais galite tik Palangoje, kasmetinio „Gintarinio savaitgalio“ metu gegužės 10 – 12 dienomis.

Gegužės 31 – birželio 2 d. 
Kurorto festivalis „Myliu Palangą“

Vasarą norisi pradėti įsimintinai ir aktyviai? Renginiai Palangoje vasaros pradžioje – gyva muzika, pramogos tiek vaikams, tiek suaugusiems, edukacijos ir sporto užsiėmimai – visa tai atrasite trijų dienų vasaros atidarymo festivalyje Palangoje. Gegužes 31 – birželio 2 dienomis Palangą užpildys malonus šventinis šurmulys: ryškiausių Lietuvos atlikėjų koncertai, gyva muzika skambanti miesto gatvėse, šokio ir teatro pasirodymai ir skirtingose miesto erdvėse veikiančios pramogos bei edukacijos. Trys dienos – nuo ryto iki vakaro – užpildytos renginiais ir pramogomis – lieka tik nuspręsti, kuo mėgausitės Jūs.

Daugiau apie festivalį
Poilsis Palangoje SPA Palangoje Nakvynė Palangoje Palanga Visit apartamentai

Apartamentai Palangoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti SPA
Išskirtiniai apartamentai vos keletas žingsnių nuo pušyno

Renginiai Palangoje 2024 birželio mėnesį

Birželio 21 – 24 d. 
Joninės Palangoje

Ilgiausią metų dieną ir trumpiausią naktį kviečiame praleisti Palangoje, kur Jonines švenčiame išlaikydami senąsias tradicijas: čia kasmet šurmuliuoja Joninių kermošius, vyksta žolynų pažinimo bei pynimo edukacijos, vainikų gamyba, burtai ir žaidimai bei, žinoma, deginami Joninių laužai. Norintys smagaus vakaro su gyva muziką – laukiami grupės „MAN – GO“ koncerte, kuris vyks birželio 23 – osios vakarą, Palangos koncertų salėje. Kviečiame atvykti savojo paparčio žiedo ieškoti skambant gyvai muzikai, aplink šurmuliuojant tautodailininkams ir amatininkams, išbandant naujas, įdomias veiklas.

Daugiau apie koncertąRenginiai Palangoje 2024 man-go koncertas Poilsis Palangoje SPA Palangoje Nakvynė Palangoje Palanga Visit

Renginiai Palangoje 2024 liepos mėnesį

Liepos 5 - 19 d. 
Tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis Palangoje

Gražia tęstine tradicija tapęs tarptautinis M. K. Čiurlionio muzikos festivalis kasmet Palangoje pristato dešimtis renginių – šią vasarą jų laukia net keturiolika. Išskirtinė galimybė susipažinti su iškiliausiomis muzikos pasaulio asmenybėmis iš Prancūzijos, Vokietijos, Moldovos, Danijos bei kitų šalių. Taip pat laukia jau tradicija tapę renginiai: jaunųjų talentų maratonas „Festivalio interliudas“, projektas „Muzika ant vandens“, kurio metu Palangos botanikos parko vandens telkiniuose plaukiančiame laivelyje pučiamųjų duetai atlieka M. K. Čiurlionio bei jo amžininkų kompozicijas bei naujausias projektas, koncertas su teatro elementais skirtas visai šeimai.

Daugiau informacijos
Renginiai Palangoje 2024 M. K. Čiurlionio muzikos festivalis Nakvynė Palangoje Palanga Visit

Liepos 6 d. 
Šeimų šventė „POZITYVIAI“

Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės dienos proga Palangoje, liepos 6 dieną tradiciškai organizuojama nuotaikinga šventė, kurioje netrūks veiklų šeimoms – renginiai Palangoje tiek kurorto gyventojams, tiek miesto svečiams. Jaukiai įsikūrę gamtoje, įsitaisę ant pledų kviečiame pasimėgauti vasaros popiete su šeima. Programoje netrūks įvairių estafečių, žaidimų ir užsiėmimų visai šeimai. O kai pramogos ir žaidimai išvargins – kviesime visus drauge paskanauti ledų.

Liepos 6 d. 
Karaliaus Mindaugo karūnavimo diena

Liepos 6 – ąją, 21 val. vieningai drauge su lietuviais visame pasaulyje giedosime „Tautišką giesmę“. Palangoje himną giedosime Jūratės ir Kastyčio skvere, ant Birutės kalno kartu.

Liepos 6 d. 
Alano Chošnau koncertas

Liepos 6 – osios vakarą galite praleisti Palangos koncertų salėje, kur visiems puikiai žinomomis dainomis ir savo kūryba dalinsis Alanas Chošnau. Nostalgiški atlikėjo kūriniai persipins su šviesų efektais, vaizdo instaliacijomis ir su mylimomis dainomis, kurias, neabejojame, dainuosite drauge su Alanu Chošnau. Vakaras, kuriame derės ir jaukūs prisiminimai, ir sentimentai, ir smagių šokių elementai.

Daugiau informacijos

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

Liepos 17 - 20 d. 
„Aurum 1006 km“ lenktynės

Viena ryškiausių vasaros sezono Palangoje tradicijų – greičio ir azarto festivalis „Aurum 1006 km“ lenktynės. Trys dienos, kurių metu be lenktynių azarto laukia ir kiti renginiai Palangoje: muzikos ir pramogų pasaulio atstovų pasirodymai lenktynių didžiojoje scenoje, kelių policijos inicijuojamos eismo saugumo akcijos, naujausių automobilių pristatymai ir istorinių automobilių paroda, jaunimo pamėgtas decibelų dragas ir dar daugiau netikėtumų, kurios įtraukia tiek suaugusius, tiek pačius mažiausius festivalio dalyvius. Atostogoms norisi bent šiek tiek ekstremalių ir azartiškų pramogų? Tuomet liepos 17 -20 dienomis pasimatykime Palangoje!

Daugiau informacijos

Liepos 26 - 28 d. 
Vaikų vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta“

Festivalis, užpildantis Palangą mažųjų klegesio bei dainų: liepos 26 – 28 dienomis Palangoje vyks tradicinis vaikų vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta“. Vienas iš didžiausių bei populiariausių Baltijos šalyse vaikų ir jaunimo vokalinės muzikos festivalis „Laumės juosta” suteikiantis sceną bei galimybę pasirodyti mažiesiems atlikėjams. Jaukumo, švelnumo ir gerų emocijų pripildytas renginys, kuris kasmet nustebina režisūriniais sprendimais, profesionalumu, skatina lietuvių autorių kūrybiškumą ir paskatina vaikų įsitraukimą į mėgstamas veiklas. Išgirsti ir drauge pasimėgauti aplink tvyrančia džiugia nuotaika pasirodymų metu kviečiame ir Jus.

Renginiai Palangoje 2024 rugpjūčio mėnesį

Rugpjūčio 14 - 17 d. 
„Palangos parko festivalis“

Žolinių savaitgalį Palangos Gintaro muziejaus parterį užpildys žinomų atlikėjų muzikos skambesys – kiekvienas iš jų dovanos savitas emocijas, jausmus ir patyrimus, kurios atsiskleis gyvai muzikai skambant po atviru dangumi. Pirmąjį vakarą, rugpjūčio 14 diena, laukia nedažnai Lietuvoje pasirodančio operos solisto Edgaras Montvidas kartu su pianistu Simonu Lepperiu (UK) koncertas. Rugpjūčio 15 dieną pasirodys prestižiniu teatro apdovanojimu „Olivier“ įvertinti alternatyvaus kabareto krikštatėviai „The Tiger Lillies“. Rugpjūčio 16 d., „Palangos parko festivalyje“ pasirodys Andrius Mamontovas ir dovanos vakarą su muzika, kuri nepalieka abejingų. O rugpjūčio 17-osios vakarą skambės jautri, graži ir tikra Gabrielės Vilkickytės muzika.

Bilietus galite įsigyti čia

Rugpjūčio 17 d.  
Ekstremalaus sporto festivalis „Karamba“

Didžiausias ekstremalaus sporto festivalis į Lietuvą, iš visų Baltijos šalių, sukviečia riedlenčių, riedučių, BMX dviračių ir vandens sporto gerbėjus. Šokių varžybos, gatvės gimnastų pasirodymai, galimybė išbandyti BMX dviračius, nemokamai pašokinėti ant batutų, išmėginti savo jėgas vandens sporto užduotyse, laisvalaikio zonos ir kitos veiklos, kuriose adrenalino nepritrūks – laukia veiksmo ir pramogų kupina diena tiek vaikams, tiek suaugusiems!

Daugiau informacijos

Renginiai Palangoje – ekstremalaus sporto festivalis Karamba. D. Macijausko nuotrauka

Rugpjūčio 22 - 25 dienomis 
„Beach Bike Fest“ Šventojoje

Variklių griausmo ir geros muzikos artėjančią vasarą pajūryje tikrai nepritrūks. Didžiausio Baltijos šalių baikerių paplūdimio ir muzikos festivalio „Beach Bike Fest“ organizatoriai žada, kad ir šiemet galingų motociklų, geros muzikos, skanaus maisto ir geros nuotaikos nepritrūks. Renginiai Palangoje, kurių metu – dešimtys muzikinių grupių pasirodymų, lazerių projektai, įtraukiančios rungtys dalyviams ir svečiams, motociklų paroda ir visas tris dienas šurmuliuojantis pramogų miestelis – tikrai bus ką pamatyti, išgirsti, išbandyti, tad kviečiame nepraleisti!

Daugiau informacijosRenginiai Palangoje 2024 Beach Bike Fest festivalis Nakvynė Palangoje Palanga Visit

SPA Palangoje

Skirkite laiko sau!

Kviečiame apžiūrėti SPA Palangoje – privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

Pusryčiai Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje

Pusryčių meniu:

Pusryčiai Midi

Pusryčius sudaro:

  1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
  2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
  3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Grikių košė su daržovių salsa + pasirinkite priedą:
– keptas kiaušinis;
– skrudinta šoninė;
– virti putpelių kiaušiniai su trumų majonezu;
– sūdyta lašiša.

Lietiniai blyneliai su varškės įdaru.

Amerikietiški blynai su traškia šonine ir klevų sirupu.

Avižinė košė su keptais bananais, cinamonu ir riešutų sviestu.

Virti varškėtukai su sviesto/ grietinėlės padažu:
– saldesnis padažas;
– sūresnis padažas.

Kepti varškėčiai su grietinėlės-maskarponės kremu, trintomis braškėmis.

Naminė granola su graikišku jogurtu ir sezoniniais karamelizuotais vaisiais.

Kaina: 13 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

Pusryčiai Maxi

Pusryčius sudaro:

  1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
  2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
  3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Ryžių-kokoso-pastarnokų kremas su sezoniniais vaisiais ir daržovėmis, patiekiamas su brioche duonele.

Salotos su Alioli. Alioli su žaliosiomis salotomis, focaccia duonele.

Brioche sumuštinis su skrudintu „Panchetta“ kumpiu, keptu kiaušiniu.

Ciabatta sumuštinis su Benedikto kiaušiniais ir krevetėmis.

Tuno karpačio su skrudintais baklažanais ir batatais.

Bulviniai blynai su sūdyta lašiša, sūrio kremu.

Kaina: 15 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais
apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais