fbpx

Gero oro garantija

Jūsų kokybiškam poilsiui Palangoje

Kai Palangoje lyja mūsų svečiai SPA naudojasi nemokamai*

Poilsiaukite be rūpesčių
Apžiūrėti apartamentus

Pasiūlymo "Gero oro garantija" sąlygos

Mes tikime, kad nedidelis lietus neturėtų sugadinti jūsų atostogų. Todėl pristatome savo išskirtinę “Gero oro garantiją”, kad užtikrintume jums fantastišką viešnagę nepriklausomai nuo oro sąlygų.
Šio pasiūlymo sąlygos*:
 
– Pasiūlymas galioja nuo 2024.07.02 dienos iki 2024.07.08 dienos imtinai.
– Gerų orų garantija gali pasinaudoti visi svečiai, apsistojantys apartamentuose Palanga Visit akcijos galiojimo laikotarpiu, kai prognozuojamas lietus.
– Dėl riboto galimo paslaugų kiekio lietingą dieną vieniems klientams suteikiama ne daugiau nei 1h nemokamo laiko saunos ir sūkurinės vonios zonoje per dieną.
– Nemokamu laiku saunos ir sūkurinės vonios zonoje galima naudotis nuo 12:00 iki 20:00.
– Kai prognozuojamas lietus, svečiai galės nemokamai naudotis mūsų sauna ir sūkurine vonia.
Pasiūlymas galioja tik dienomis, kuriomis lyja daugiau nei 2h.
– Šis pasiūlymas taikomas tik tiesiogiai per mūsų svetainę ar tiesiogiai telefonu atliktoms rezervacijoms.
– Norint pasinaudoti šiuo pasiūlymų laiką saunos ir sūkurinės vonios zonoje būtina rezervuoti iš anksto. Vietų kiekis saunos ir sūkurinės vonios zonoje ribotas, taigi klientams nebūtinai gali būti suteikta galimybė pasinaudoti šiuo pasiūlymu.
– Svečiai gali būti informuoti žodžiu, el. paštu arba SMS žinute, kai įsigalios gerų orų garantija.
– Nemokama prieiga galioja tik dienomis kai prognozuojamas lietus.
– Šis pasiūlymas galioja tik esant laisvų vietų ir negali būti derinamas su kitomis akcijomis ar nuolaidomis.
– Gerų orų garantija neperleidžiama ir neturi piniginės vertės.
– Palanga Visit apartamentai ir SPA pasilieka teisę bet kuriuo metu be išankstinio įspėjimo pakeisti arba nutraukti Gerų orų garantiją. Esamos rezervacijos bus vykdomos.
– Dėl papildomos informacijos ar klausimų, susijusių su Gero oro garantija, prašome kreiptis į registratūrą arba rašyti mums el. paštu info@palangavisit.lt
 

Kilo klausimų? Susisiekite:

Užpildykite formą. Tai greičiausias būdas pateikti užklausą.

Jusu poilsis Palangoje kontaktai SPA Palangoje
Siųsti užklausą

Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Palangoje kontaktai SPA Palangoje

Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Palangoje kontaktai SPA Palangoje

Kokybę vertina vis grįžtantys mūsų svečiai

Poilsis Palangoje booking com įvertinimas SPA Palangoje Apartamentų nuoma nakvynė Palangoje
Sužinokite, kodėl mūsų svečiai grįžta vėl ir vėl. Peržiūrėkite nuoširdžius atsiliepimus apie nepamirštamus įspūdžius ir išskirtinį aptarnavimą, kuriuo mes išsiskiriame. Prisijunkite prie mūsų svečių, kurie su mumis sukūrė nepamirštamus prisiminimus, gretų.
Daugiau atsiliepimų
Viskas labai patiko. Jaukus kambarys, viskas ko reikia yra. Vertinu puikiai. Kitą kartą apsistosim ilgesniam laikui. 🙂
Patogus kambarys,labai jauku buvo šilta,švaru. Esam labai patenkinti savo apsisprendimu atvykti čia. Tik geriausios rekomendacijos. Administratorė labai maloni.
Labai patogi vieta, visa kita daugiau ar mažiau kaip ir visur – tvarkinga, švaru, pasirūpinta visomis priemonėmis. Pliusas už kavos aparatą ir kavą.

Ką veikti poilsio palangoje metu?

Pasinaudokite mūsų paruoštomis idėjomis ką veikti Palangoje

Ką veikti Palangoje?

Atraskite Palangą su mūsų patarimais, ką veikti Jūsų viešnagės metu. Reguliariai atrenkame vietas, kurias būtina aplankyti, kad praturtintumėte savo savaitgalį – poilsis Palangoje, pasivaikščiojimai gintaru kvepiančiu paplūdimiu ar išpuoselėto žiemos sodo ir Gintaro muziejaus aplankymas. Pasinerkite į vietos kultūrą, gamtą ir istoriją. Poilsis Palangoje kupinas nepamirštamų įspūdžių.

Daugiau informacijos

Kur pavalgyti Palangoje?

Poilsis Palangoje ir išskirtinis maistas – puikus derinys savaitgaliui. Tačiau, atsižvelgiant į vis didėjančią kavinių ir restoranų gausą, gali būti sudėtinga rasti vietą sotiems pusryčiams ar gerai vakarienei. Kad jūsų įspūdžiai Palangoje nebūtų mažiau nei nuostabūs, siūlome keletą geriausių rekomendacijų. Taigi kyla klausimas: kur turėtumėte pavalgyti Palangoje?

Daugiau informacijos

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Ar prie apartamentų yra parkavimo vieta automobiliui?

  Atvykę galėsite ramiai išsikrauti daiktus trumpam palikę automobilį apartamentų kieme prie pat durų. Po to savo automobilį visiškai nemokamai galėsite palikti mūsų  automobilių parkavimo aikštelėje vos keli šimtai metrų nuo apartamentų. Nesezono metu visoje Palangoje parkavimas yra nemokamas ir savo svečiams rekomenduojama palikti automobilius Kastyčio g. pradžioje įrengtoje viešoje automobilių aikštelėje vos 100m nuo apartamentų Palanga Visit & SPA. Daugiau informacijos apie automobilių parkavimą Palangoje rasite ČIA

 • Kada anksčiausiai galima įsiregistruoti į apartamentus?

  Standartinis įsiregistravimo laikas nuo 15:00. Jei apartamentus mums pavyksta paruošti anksčiau – svečius visada informuojame apie ankstesnę įsiregistravimo galimybę. Ankstesnis įsiregistravimas esant galimybei visada nemokamas.

 • Atvyksiu vėlai vakare arba naktį, kaip galėsiu patekti į apartamentus?

  Jei planuojate atyvkti po 18:00 valandos prašome informuoti apartamentų administraciją. Mūsų darbuotojai Jums atsiųs visą reikalingą  informaciją savarankiškam įsiregistravimui į apartamentus.

 • Ar teikiate maitinimo paslaugas? Ar yra galimybė rezervuoti apartamentus su pusryčiais?

  Ne sezono metu apartamentų svečiai mūsų registratūroje arba susisiekę su Palanga Visit administracija gali užsisakyti pusryčius tiesiai į apartamentus iš A-petit restoranėlio. Pusryčių meniu galite peržiūrėti ČIA

 • Ar saunos su sūkurine vonia laikas įtrauktas į viešnagės kainą?

  Privatus apsilankymas saunos ir sūkurinės vonios zonoje yra papildoma paslauga, kuri neįtraukta į apartamentų kainą, nebent naudojatės vienu iš mūsų specialių pasiūlymų. Laiko saunos ir sūkurinės vonios zonoje kainas rasite ČIA, o visas teikiamas SPA procedūras ir jų kainas rasite ČIA.

 • Koks SPA zonos darbo laikas? Kada rezervuoti laiką SPA procedūroms?

  SPA zonos darbo laikas 9:00 – 21:00. SPA procedūrų laiką siūlome rezervuotis kuo anksčiau, dėl riboto paslaugų kiekio – ypač, jei Jūsų rezervacija savaitgalį – taip užsitikrinsite Jums patogų laiką. Dėl paslaugų rezervacijos ir užimtumo galite kreiptis telefonu arba el. paštu.

 • Kaip galiu rezervuoti apartamentus?

  Rezervuoti apartamentus norimomis dienomis galite tiesiogiai,  https://www.palangavisit.lt/tikrinti-uzimtuma/ arba susisiekę su mūsų administracija el. paštu arba telefonu. Rezervuojant puslapyje www.palangavisit.lt užpildykite visus prašomus laukelius ir el. paštu sulauksite laiško su apmokėjimo informacija. Rezervuojant el. paštu ar telefonu, rezervacijai bus reikalingas Jūsų vardas, pavardė el. pašto adresas, telefono numeris bei atvykstančių svečių skaičius. Taip pat pateikę duomenis sulauksite laiško su apmokėjimo detalėmis.

 • Kada turiu sumokėti už viešnagę?

  Rezervacijos patvirtinimui būtinas 50% visos rezervacijos sumos išankstinis apmokėjimas jei iki atvykimo yra daugiau nei 7 kalendorinės dienos arba 100% visos rezervacijos sumos išankstinis apmokėjimas jei iki atvykimo yra likę 7 ar mažiau kalendorinių dienų. Likusią sumą galėsite apmokėti prieš atvykstant bankiniu pavedimu arba atvykę vietoje grynaisiais arba banko kortele.

 • Ar atgausiu sumokėtą avansą, jei negaliu atvykti rezervuotą datą?

  Rezervavus ir negalint atvykti į apartamentus ir informavus apartamentų administratorių anksčiau nei 7 kalendorinės dienos iki atvykimo dienos galimas rezervacijos datų pakeitimas. Pakeitimo metu dėl galimai kintančios kainodaros pasikeitus rezervacijos kainai atsiradęs kainų skirtumas privalo būti apmokėtas per 24 val. nuo rezervacijos pakeitimo. Jei pakeistos rezervacijos vertė sumažėja, skirtumas klientui nėra grąžinamas.

  Rezervavus ir negalint atvykti ir neinformavus apartamentų administratoriaus anksčiau nei 7 kalendorinės dienos iki atvykimo dienos, ar neatvykus rezervacijos datos gali būti keičiamos kitomis tik atskiru susitarimu su apartamentų administratoriumi o rezervacijos atšaukimo atveju apmokėtas avansas nėra grąžinamas.

 • Ar galiu atvykti su augintiniu?

  Su augintiniais priimame tik vienuose apartamentuose “Svaja”. Šiuose apartamentuose svečiai priimami su mažais augintiniais iki 10kg tik iš anksto suderinus su apartamentų administracija! Taikomas papildomas mokestis. Prieš norėdami atvykti su augintiniu būtinai susisiekite su apartamentų administracija.

 • Kokius daiktus rasiu apartamentuose?

  Apartamentuose rasite rankšluosčius, chalatus, šlepetes, prausimosi priemones, plaukų džiovintuvą. Kiekviename apartamente esančioje virtuvėje rasite visus būtinus virtuvės reikmenis: indus, įrankius; bei buitinę techniką: kaitlentę, šaldytuvą, virdulį, kapsulinį Dolce Gusto kavos aparatą, kavos kapsulių pirmam rytui (papildomai kavos kapsulių visada galėsite įsigyti apartamentų registratūroje). Mūsų svečių patogumui kiekviename apartamente įmontuotas oro kondicionierius, veikia kabelinė televizija ir ypač spartus šviesolaidinis internetas.

 • Kada turėsiu išsiregistruoti?

  Išsiregistravimas iki 12.00. Iš anksto suderinus su administracija, galima užsakyti vėlyvą išvykimą, kurio įkainiai:

  • Iki 15.00  – 20 €;
  • Iki 17.00  – 30 €;
  • Po 17.00 – pilna apartamento rezervacijos paros kaina.
Pusryčiai Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje

Pusryčių meniu:

Pusryčiai Midi

Pusryčius sudaro:

 1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
 2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
 3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Grikių košė su daržovių salsa + pasirinkite priedą:
– keptas kiaušinis;
– skrudinta šoninė;
– virti putpelių kiaušiniai su trumų majonezu;
– sūdyta lašiša.

Lietiniai blyneliai su varškės įdaru.

Amerikietiški blynai su traškia šonine ir klevų sirupu.

Avižinė košė su keptais bananais, cinamonu ir riešutų sviestu.

Virti varškėtukai su sviesto/ grietinėlės padažu:
– saldesnis padažas;
– sūresnis padažas.

Kepti varškėčiai su grietinėlės-maskarponės kremu, trintomis braškėmis.

Naminė granola su graikišku jogurtu ir sezoniniais karamelizuotais vaisiais.

Kaina: 13 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

Pusryčiai Maxi

Pusryčius sudaro:

 1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
 2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
 3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Ryžių-kokoso-pastarnokų kremas su sezoniniais vaisiais ir daržovėmis, patiekiamas su brioche duonele.

Salotos su Alioli. Alioli su žaliosiomis salotomis, focaccia duonele.

Brioche sumuštinis su skrudintu „Panchetta“ kumpiu, keptu kiaušiniu.

Ciabatta sumuštinis su Benedikto kiaušiniais ir krevetėmis.

Tuno karpačio su skrudintais baklažanais ir batatais.

Bulviniai blynai su sūdyta lašiša, sūrio kremu.

Kaina: 15 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais
apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais

Gavę Jūsų užklausą netrukus su Jumis susisieksime su geriausiu pasiūlymu, kuris atitiktų Jūsų poreikius.

Norint greitesnio atsakymo paskambinkite mums ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

1. Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Palangoje kontaktai SPA Palangoje

2. Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Palangoje kontaktai SPA Palangoje