Naujieji metai Palangoje

Sutikite Naujuosius 2024 metus pajūryje!

Šventiniu laikotarpiu pajūris vėl atgyja: lemputėmis ir kalėdiniais žaisliukais pasipuošęs miestas, gausybė renginių, dovanojančių šypsenas ir gerą nuotaiką, bei malonus šventinis šurmulys. Ne kitokios bus ir šių metų žiemos šventės – pažiūrėkite, kokia šventinė programa laukia Palangoje:

Trumpai:

Gruodžio 16 dieną 
Smagų, šventinį maratoną pajūryje pradės Martynas Kavaliauskas

Gruodžio 16 – ąją Palangos koncertų salėje pasirodantis atlikėjas šiemet išsikėlė tikslą klausytojams padovanoti maksimaliai šventišką, pozityvų ir linksmą vakarą. Koncerto metu skambės tiek autoriniai atlikėjo kūriniai, tiek atrinkti geriausi kūriniai iš visų prieš tai skambėjusių programų – bus galima pasimėgauti geriausiomis “Abba”, “Queen”, Elvis Presley dainomis, o taip pat ir užvedančiais praėjusio šimtmečio roko bei latino hitais. Martyno Kavaliausko pasirodymai jau nebeįsivaizduojami be pučiamųjų instrumentų sąstato, tad ir šįkart atlikėjas scenoje pasirodys ne tik su gyvo garso grupe, tačiau koncerto muzikinę visumą užlies ir trimito, trombono bei saksofono skambesys.

Naujieji metai Palangoje ir gražiausių metų švenčių laukimas kartu su su trumpa muzikine kelione, kuri nukels į spalvingiausius pasaulio kampelius ir leis dar kartą pasidžiaugti gražiausia visų laikų muzika.

Daugiau informacijos
naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Gruodžio 25 dieną 
Siautulingos Kalėdos su Sauliumi Prūsaičiu Palangos koncertų salėje

Areninių Sauliaus Prūsaičio koncertų pavadinimas „Diskoteka“ sufleruoja, kad energijos, geros nuotaikos ir galimybės atsipalaiduoti nepritrūks, todėl gruodžio 25 – ąją kviečiame į Palangos koncertų salę. Šventinė diskoteka su šviesų šou, įspūdinga scenografija ir hipnotizuojančiais blyksniais. O šalia to dar pridėkime atlikėjo charizmą, kiekvienam puikiai žinomus super hitus ir tvyrančią šventinę nuotaiką.

Ko daugiau reikia smagiam Kalėdų vakarėliui?

Daugiau informacijos

Gruodžio 26 dieną 
Įspūdingas gyvo garso teatralizuotas koncertas „Liūtas Karalius“ Palangoje

Didingas kūrinys, kuriame darniai susijungiantys svarbiausi akcentai padovanos nepamirštamą reginį: pasirodymą atliks žymūs lietuvių aktoriai ir dainininkai Oneida Kunsunga, Simonas Storpirštis, Deivis Norvilas, gyvo garso grupė kartu su styginiais instrumentais, Vilnius Voices choras, šou elementai, gražiausios Eltono Johno ir Hanso Zimmerio dainos. Teatralizuotas koncertas, kuris šventiniame šurmulyje pakvies stabtelti ir pagalvoti apie tai, kas svarbiausia – įvertinti meilę, draugystę ir ištikimybę. Galingos „Liūto Karaliaus“ dainos, scenografija, vaidyba užburs ir palies kiekvieną – tiek suaugusius, tiek vaikus.

Daugiau informacijosnaujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

Gruodžio 27 dieną 
Po pasaulį keliaujanti klasikinio baleto trupė pasirodys Palangoje su baletu „Don Kichotas“

Palangoje pasirodys klasikinio baleto trupė „Sofia Festival Ballet “, jau daugybę metų džiuginanti viso pasaulio žiūrovus ištobulinta klasikinio šokio technika ir išpuoselėta choreografija. Šokio trupė, kurią sudaro vieni geriausių Bulgarijos, Norvegijos, Makedonijos, Rumunijos ir kitų šalių nacionalinių operos ir baleto teatrų šokėjai, Palangos koncertų salėje pristatys visame pasaulyje mėgstamą klasikinį baletą „Don Kichotas“.  Pasirodymas, kuriame netrūksta nei temperamento, nei turiningos choreografijos, nei tikros šventinės nuotaikos – pasimėgauti žaižaruojančiomis ryškiomis spalvomis, scenografija ir išpuoselėta choreografija, kviečiame ir Jus

Bilietus galite įsigyti čia
naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Gruodžio 28 dieną 
Vienintelis Justino Jaručio žiemos pasirodymas pajūryje Palangoje

Puikiai žinomos ir kiekvieną paliečiančios lyriškos atlikėjo dainos, prieš pat Naujuosius metus pakvies prisiminti gražiausias išeinančių metų akimirkas ir su pakilia nuotaika pasitikti Naujuosius. Koncertas, kuriame derės ir siautulingi šokiai, ir jautri lyrika, ir malonus gyvo garso skambesys. Kviečiame emocijų kupinam vakarui gruodžio 28 dieną, Palangos koncertų salėje:

Daugiau informacijos

Gruodžio 29 dieną 
Gyvo garso koncertas su komedijos prieskoniu „Kalėdų žvaigždės: 90-ieji Lietuvoje“

Visas emocijų spektras – nuo nostalgiškų prisiminimų, apmąstymų iki skambaus juoko ir šokių – laukia gruodžio 29 – osios vakarą Palangos koncertų salėje. Lina Rastokaitė ir Jokūbas Bareikis kviečia kiek kitokiam metų palydėjimui: gyvo garso koncertas kartu su komedija, pasakojimais ir žaidimais. Renginio vedėjai kviečia pasipuošti savo gražiausiomis suknelėmis, užsirišti kaklaraiščius ir drauge pasiklausyti gražiausių lietuviškų 90-ųjų dainų, nusikelti į prisiminimus ir su šypsena veide juos prisiminti. Žiūrovų laukia tikra šventė, kurią padės sukurti kalėdinė scenografija, specialiai kuriamas šviesų dizainas ir, žinoma, muzika.

Daugiau informacijosnaujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Gruodžio 30 dieną 
Naujieji metai Palangoje su geriausiomis ABBA dainomis

Naujųjų metų šventė neatsiejama nuo geros muzikos ir populiariausių dainų, kurias norisi dainuoti drauge – tokiam Naujųjų metų sutikimui ir kviečia ABBA tribute grupė „ARRIVAL from Sweden“ su programa „The Music of ABBA“. Grupė „ARRIVAL from Sweden“ susibūrė 1995 m. ir kone akimirksniu tapo bene geidžiamiausia ABBA tribute grupe pasaulyje. Aplankę daugiau kaip 60 šalių, gruodžio 30 – ąją ABBA grupės gerbėjus kviečia susitikti Palangos koncertų salėje, kur skambės visi geriausi ABBA hitai, pasirodymui naudojami originalūs ABBA sceniniai kostiumai, o prie grupės veiklos prisideda ir originalūs ABBA muzikantai. Smagių emocijų, gyvo garso ir lengvo nostalgijos prieskonio lydimas vakaras Palangoje

Daugiau informacijos
Poilsis Palangoje SPA Palangoje Nakvynė Palangoje Palanga Visit apartamentai

Apartamentai Palangoje

Tikrinti užimtumąApžiūrėti SPA
Išskirtiniai apartamentai vos keletas žingsnių nuo pušyno

Gruodžio 31 dieną 
Naujųjų metų išvakarėse, Rūtos Ščiogolevaitės koncertas Palangoje

Tuos, kurie Naujųjų metų išvakarėse nori jaukumo, subtilumo ir švelnaus muzikos skambesio, kviečiame į dainininkės Rūtos Ščiogolevaitės bei gyvo garso grupės pasirodymą Palangos Kurhauzo koncertų salėje. Vakaras, kuriame skleisis muzikiniai kerai skambant tiek autorinėms atlkėjos dainoms, tiek abejingų nepaliekančių Whitney Houston kūriniams. Lengvas ir jaukus metų apmąstymas su svajingais bossa nova ritmais ir gražiausiomis džiazo baladėmis.

Daugiau informacijosnaujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Gruodžio 31 dieną 
Metus palydėkite su Jeronimo Miliaus „Queen Show“ pasirodymu Palangos koncertų salėje

Tiems, kam Naujųjų metų sutikimas neatsiejamas nuo hitais tapusių muzikinių kūrinių – Freddie Mercury dainas atliekantis Jeronimas Milius sukurs nepamirštamą vakarą. Koncertas, kuris sužavės tiek jaunąją auditoriją, kuri „Queen“ pažino ir pamilo iš filmo „Bohemijos rapsodija“, tiek tuos, kurie užaugo su šia laikui nepavaldžia muzika. Jeronimo Miliaus balso galia ir nepaprasti vokalo duomenys visiems melomanams kelia didelę pagarbą –  iki šiurpuliukų nuostabu stebėti, kaip lengvai ir be įtampos jis gali sudainuoti net sudėtingiausius „Queen“ kūrinius. Garsiausi „Queen“ hitai ir šou elementai smagiam metų palydėjimo vakarui.

Daugiau informacijosnaujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Gruodžio 31 dieną 
23:59 - Naujametiniai fejerverkai nuo Palangos tilto

Gruodžio 31 d. 23:59 jau suburiančia tradicija tapę fejerverkai, kuriuos stebime nuo Palangos tilto. Nepraleiskite progos pamatyti ir patirti aplink jaučiamą šventinį džiugesį, malonų šurmulį ir šypsenų lydimus veidus. Drauge atsisveikinkime su praėjusiais bei su naujomis svajonėmis pasitikime naujuosius metus – pasidžiaugti Naujųjų metų sutikimu prie jūros kviečiame ir Jus.

SPA Palangoje

Sauna ir sūkurinė voniaSPA procedūrų meniu
Privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

Sausio 1 dieną 
„Humoro klubo“ pasirodymas Palangoje su programa „Šiek tiek siaubinga“

Tegul Naujieji metai prasideda su šypsenomis ir skambiu juoku: daugiau nei valanda išskirtinai gero laiko kartu su komikais Pauliumi Ambrazevičiumi, Mantu Bartuševičium ir Vaidotu Šiožiniu, kurie atvyksta į Palangą su naujausia programa „Šiek tiek siaubinga“. Naujieji metai Palangoje nebeatsiejami nuo „Humoro klubo“ ir jų nuotaiką keliančių pasirodymų. Nepraleiskite progos praskaidrinti sausio 1 – osios vakaro Palangoje!

Bilietus galite įsigyti čia
naujieji metai palangoje 2024 renginiai palangoje

Tarp įvairių renginių palepinkite save SPA procedūrų teikiamais malonumais

Šventinis šurmulys, šypsenomis ir gera nuotaika pasidabinęs kurortas ir paskutinįjį metų vakarą vainikuojantys fejerverkai nuo tilto! Kas gali būti romantiškiau nei Naujieji metai Palangoje? O po ilgų pasivaikščiojimų snieguotu paplūdimiu ir apšerkšnijusiais Palangos pušynais, pakviesime Jus sušilti saunoje ir atsipalaiduoti sūkurinėje vonioje, bei pasimėgauti SPA procedūrų teikiamais malonumais. Ženkite į Naujuosius 2024 metus kupini jėgų naujiems iššūkiams!

Turite klausimų? susisiekite su mumis!

Užpildykite formą. Tai greičiausias būdas pateikti užklausą dėl rezervacijos.

Jusu poilsis Palangoje kontaktai SPA Palangoje
Siųsti užklausą

Paskambinkite mums. Patarsime ir padėsime
+370 630 08558

Jusu poilsis Palangoje kontaktai SPA Palangoje

Parašykite mums info@palangavisit.lt

Jusu poilsis Palangoje kontaktai SPA Palangoje

SPA Palangoje

Skirkite laiko sau!

Kviečiame apžiūrėti SPA Palangoje – privatus ir jaukus laikas Jums ir Jūsų šeimai.

Pusryčiai Palangoje SPA Palangoje Palanga Visit apartamentai Palangoje

Pusryčių meniu:

Pusryčiai Midi

Pusryčius sudaro:

  1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
  2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
  3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Grikių košė su daržovių salsa + pasirinkite priedą:
– keptas kiaušinis;
– skrudinta šoninė;
– virti putpelių kiaušiniai su trumų majonezu;
– sūdyta lašiša.

Lietiniai blyneliai su varškės įdaru.

Amerikietiški blynai su traškia šonine ir klevų sirupu.

Avižinė košė su keptais bananais, cinamonu ir riešutų sviestu.

Virti varškėtukai su sviesto/ grietinėlės padažu:
– saldesnis padažas;
– sūresnis padažas.

Kepti varškėčiai su grietinėlės-maskarponės kremu, trintomis braškėmis.

Naminė granola su graikišku jogurtu ir sezoniniais karamelizuotais vaisiais.

Kaina: 13 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

Pusryčiai Maxi

Pusryčius sudaro:

  1. Šiltas kruasanas su namine uogiene.
  2. Šviežiai spaustos sultys – apelsinų, morkų, kriaušių, greipfrutų arba obuolių.
  3. Pasirinktas patiekalas.

Patiekalų pasirinkimai:

Ryžių-kokoso-pastarnokų kremas su sezoniniais vaisiais ir daržovėmis, patiekiamas su brioche duonele.

Salotos su Alioli. Alioli su žaliosiomis salotomis, focaccia duonele.

Brioche sumuštinis su skrudintu „Panchetta“ kumpiu, keptu kiaušiniu.

Ciabatta sumuštinis su Benedikto kiaušiniais ir krevetėmis.

Tuno karpačio su skrudintais baklažanais ir batatais.

Bulviniai blynai su sūdyta lašiša, sūrio kremu.

Kaina: 15 €

Kaip užsisakyti?

Pusryčių užsakymus apartamentų svečiai gali pateikti Palanga Visit registratūroje arba paskambinus administracijai.

Pusryčių užsakymai kitai dienai priimami iki 20:00

Pusryčius užsakyti galima tik nuo rugsėjo 1-os iki gegužės 1-os dienos.

apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais
apartamentai ir spa palangoje poilsis Palangoje apartamentai su pusryčiais